Trwa ładowanie...
Wojciech Chentkiewicz
30-01-2017 13:27

"Wojenne dziewczyny": nadchodzi kobieca wersja "Czasu honoru". Będzie hit TVP?

„Wojenne dziewczyny” to najnowszy serial Telewizji Polskiej, który zadebiutuje na antenie już wiosną. Właśnie pojawił się zwiastun produkcji. W rolach głównych zobaczymy Aleksandrę Pisulę, Vanessę Aleksander i Martę Mazurek.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

"Wojenne dziewczyny": nadchodzi kobieca wersja "Czasu honoru". Będzie hit TVP?Źródło: Youtube.com
d48zeit
d48zeit

„Wojenne dziewczyny” (wcześniej projekt nosił roboczą nazwę „Morowe panny”) to serial historyczny, którego fabuła rozgrywa się w trakcie II wojny światowej. Akcja produkcji skupia się na trzech bohaterkach: Ewce, Marysi oraz Irce. Kobiety decydują się wstąpić w szeregi partyzantki i stanąć oko w oko z niemieckim okupantem. Każda z nich ma inne pochodzenie: Irka wywodzi się z inteligenckiej rodziny, Ewka wychowała się wśród drobnych przestępców, a Marysia w rodzinie kupieckiej o żydowskich korzeniach. Mimo wielu różnic, bohaterki połączy wielka miłość do ojczyzny.

W sieci pojawił się właśnie zwiastun najnowszego serialu Telewizji Polskiej. W rolach głównych wystąpią Aleksandra Pisuła (znana m.in. z produkcji „Bodo”), Vanessa Aleksander („Legendy Polskie”) oraz Marta Mazurek („Córki Dancingu”). W obsadzie znalazła się też Danuta Stenka.

„Wojenne dziewczyny” zapowiadane są jako kobieca wersja „Czasu honoru”. Serial ten był jednym z największych hitów TVP ostatnich lat. Jego emisja zakończyła się 23 listopada 2014.

d48zeit

Kiedy „Wojenne dziewczyny” zadebiutują na antenie? Pierwszy odcinek serialu zostanie wyemitowany już w marcu.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d48zeit
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d48zeit