Trwa ładowanie...

Wojciech Modest Amaro zaprasza na "Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia"

Share
Wojciech Modest Amaro zaprasza na "Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia"
Źródło: Polsat
d281jju

Szef Amaro zdradza swój sposób na reprymendę: - Jesteśmy w kuchni, więc tu nie ma czasu na kwieciste przemowy czy rozwijanie czerwonego dywanu przed kimś, kto ugotował smaczną zupę. Wszystko komunikuję w krótkich, żołnierskich słowach.

Zapytany o przekleństwa - Amaro odpowiada:- Pojawiają się, oczywiście Wychowałem się w kuchni angielskiej restauracji, gdzie preferowano taki właśnie prosty sposób nauczania. Jak widać, nic złego mi się nie stało. Co więcej: przekaz docierał do mnie szybko i był konstruktywny.

Pierwsza polska edycja najsłynniejszego kulinarnego reality show na świecie - "Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia" już 8 kwietnia, w Telewizji Polsat.

d281jju

"Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia" to nie jest program dla słabeuszy. Kulinarny kunszt, wyścig z czasem, gigantyczny stres i presja. Emocje na granicy histerii, walka z sobą w dążeniu do przygotowania perfekcyjnego dania. To i wiele innych wyzwań czeka 14 uczestników za drzwiami najsłynniejszej restauracji na świecie - Hell’s Kitchen. Kto wytrzyma presję jaką będzie wywierać na uczestnikach Wojciech Modest Amaro? Kogo pochwali, a kogo zmiażdży?

d281jju

Podziel się opinią

Share
d281jju
d281jju