Trwa ładowanie...

Wojciech Mann o zmianach w radiowej Trójce. "Każdej władzy się wydaje, że rządzi idiotami"

Zmiany, które dokonują się w mediach publicznych, są szeroko komentowane przez społeczeństwo. Nie ominęły one również radiowej Trójki, która od dawna kojarzona jest m.in. z audycjami Wojciecha Manna. W ostatnim wywiadzie dziennikarz zdradził, jaki ma stosunek do rewolucji przeprowadzonej w wyniku tak zwanej "dobrej zmiany".

Share
Wojciech Mann o zmianach w radiowej Trójce. "Każdej władzy się wydaje, że rządzi idiotami"
Źródło: East News, fot: Piotr Kamionka/REPORTER
d41ei4j

Mann nie kryje się z krytyką wobec partii rządzącej. Mimo wszystko przyznaje, że nie planuje rezygnować z tego powodu pracy. Czuje bowiem, że ma pewien obowiązek względem słuchaczy i nie chce ich rozczarować swoim odejściem. Dla dziennikarza ważniejszy od systemów politycznych jest kontakt z ludźmi, którzy czekają na jego audycje.

- Ludzie są inteligentni wbrew pozorom. To jest typowy błąd każdej władzy, której się wydaje, że rządzi idiotami i wystarczy troszeczkę tupnąć na nich, przestraszyć i wszystko będzie cacy, Nie, to się tylko odwleka w czasie - przyznał Mann w rozmowie z Magdą Jethon.

Dziennikarz odniósł się również do zmian w obszarze jego autorskiej audycji. Okazuje się, że póki co może pracować na takich samych zasadach, jak do tej pory. W tej samej rozmowie Wojciech Mann podsumował:

d41ei4j

- Osobiście nie odczułem, przynajmniej na razie, żadnych ingerencji, nie otrzymałem instrukcji ani żadnych wskazówek, ale w Trójce ewidentnie widać stopniowe eksponowanie pewnych postaw. Takich, że profesjonalne działanie radiowe modyfikowane jest przez myślenie typu "czy to "góra" zaakceptuje?". Czyli, że audycja może być właściwa albo niewłaściwa. Już to kiedyś przerabialiśmy.

Spodziewaliście się takiej reakcji z jego strony?

wojciech mann AKPA
wojciech mann Źródło: AKPA
Wojciech Mann AKPA
Wojciech Mann Źródło: AKPA

Zobacz także: Lis o pracy w TVN-ie: "To by się nie wydarzyło, gdyby nie "dobra zmiana"!"

d41ei4j

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d41ei4j
d41ei4j