Trwa ładowanie...

Wojciech Łuszczykiewicz musi iść na operację. Co się stało?

Wojciech Łuszczykiewicz, znany widzom jako juror „Idola”, boryka się z poważną kontuzją. Co z pracą w muzycznym show? Uda mu się wrócić do odcinków na żywo?

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Wojciech Łuszczykiewicz musi iść na operację. Co się stało?Źródło: AKPA
d3ib83n
d3ib83n

Jak się okazuje, wokalista podczas towarzyskiego meczu piłki nożnej doznał poważnej kontuzji prawej nogi i ma problemy z chodzeniem. - Podczas treningu Wojtek niefortunnie upadł i zerwał sobie więzadła. Niedługo czeka go zabieg w szpitalu i kilkutygodniowa rehabilitacja – powiedziała „Faktowi” żona i menedżerka muzyka, Żaneta Łuszczykiewicz

Piosenkarzowi zależało na tym, żeby znaleźć lekarza, który szybko postawi diagnozę, przeprowadzi operację i ustali odpowiedni sposób leczenia. Dzięki pomocy kolegów z boiska udało mu się znaleźć odpowiedniego specjalistę. Lekarze przewidują, że będzie mógł się normalnie poruszać dopiero w kwietniu.

Na szczęście odcinki „Idola” na żywo ruszą dopiero w kwietniu, więc będzie mógł się pojawić na planie w pełni sił. Nie musi także rezygnować z trasy koncertowej, bo Video do końca marca ma zaplanowany jeden koncert. Będzie jednak nosić stabilizator, więc nie będzie mógł swobodnie poruszać się po scenie. Jak sugeruje tabloid, z tego kłopotu też jest wyjście powodzeniem mógłby zagrać go na siedząco. Życzymy szybkiego powrou do formy!

d3ib83n

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

Zobacz także: Wojtek Łuszczykiewicz odpowiada Monice Brodce

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d3ib83n
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3ib83n