Wojciech Łuszczykiewicz musi iść na operację. Co się stało?

Wojciech Łuszczykiewicz, znany widzom jako juror „Idola”, boryka się z poważną kontuzją. Co z pracą w muzycznym show? Uda mu się wrócić do odcinków na żywo?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wojciech Łuszczykiewicz musi iść na operację. Co się stało?
(AKPA)

Jak się okazuje, wokalista podczas towarzyskiego meczu piłki nożnej doznał poważnej kontuzji prawej nogi i ma problemy z chodzeniem. - Podczas treningu Wojtek niefortunnie upadł i zerwał sobie więzadła. Niedługo czeka go zabieg w szpitalu i kilkutygodniowa rehabilitacja – powiedziała „Faktowi” żona i menedżerka muzyka, Żaneta Łuszczykiewicz

Piosenkarzowi zależało na tym, żeby znaleźć lekarza, który szybko postawi diagnozę, przeprowadzi operację i ustali odpowiedni sposób leczenia. Dzięki pomocy kolegów z boiska udało mu się znaleźć odpowiedniego specjalistę. Lekarze przewidują, że będzie mógł się normalnie poruszać dopiero w kwietniu.

Na szczęście odcinki „Idola” na żywo ruszą dopiero w kwietniu, więc będzie mógł się pojawić na planie w pełni sił. Nie musi także rezygnować z trasy koncertowej, bo Video do końca marca ma zaplanowany jeden koncert. Będzie jednak nosić stabilizator, więc nie będzie mógł swobodnie poruszać się po scenie. Jak sugeruje tabloid, z tego kłopotu też jest wyjście powodzeniem mógłby zagrać go na siedząco. Życzymy szybkiego powrou do formy!

Tutaj sprawdzisz aktualną ramówkę Telewizji WP

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

Zobacz także: Wojtek Łuszczykiewicz odpowiada Monice Brodce

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.