Trwa ładowanie...
d4ddpzr

Wojciech Dąbrowski wyrzucony z Polskiego Radia? Rozgłośnia dementuje

We wtorek wiadomość, że Wojciech Dąbrowski rozstaje się z Polskim Radiem Błyskawicznie obiegła media. Rozgłośnia postanowiła odnieść się do tych rewelacji.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wojciech Dąbrowski
Wojciech Dąbrowski (Youtube.com)
d4ddpzr

Wojciech Dąbrowski w Polskim Radiu pracuje od marca ubiegłego roku jako prowadzący audycji "Sygnały dnia". Portal 300polityka.pl dowiedział się, że nieoczekiwanie został wyrzucony ze stacji. Dziennikarz w rozmowie z portalem nie chciał komentować sprawy, ale przyznał, że został poproszony o wzięcie nieplanowanego urlopu z sugestią, że do pracy w PR nie ma już powrotu. Decyzja miała zapaść po niedawnym wywiadzie, jaki Dąbrowski przeprowadził z Beatą Szydło. Pytał premier m.in. dlaczego nie znalazła się w grupie wybranych, którzy spotkali się z prezydentem USA i dlaczego nie zabrała głosu na ostatnim kongresie PiS.

Polskie Radio postanowiło odnieść się do medialnych doniesień i dementuje informacje o zwolnieniu dziennikarza. - W związku z nieprawdziwymi informacjami w sprawie redaktora Wojciecha Dąbrowskiego informujemy, że redaktor Wojciech Dąbrowski przebywa na urlopie i nie został zwolniony z Polskiego Radia – czytamy w oficjalnym oświadczeniu.

Tutaj sprawdzisz aktualną ramówkę Telewizji WP

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

d4ddpzr

Podziel się opinią

Share
d4ddpzr
d4ddpzr