PublicystykaWojciech Dąbrowski wyrzucony z Polskiego Radia? Rozgłośnia dementuje

Wojciech Dąbrowski wyrzucony z Polskiego Radia? Rozgłośnia dementuje

Wojciech Dąbrowski wyrzucony z Polskiego Radia? Rozgłośnia dementuje
Źródło zdjęć: © Youtube.com
Urszula Korąkiewicz

11.07.2017 19:43, aktual.: 11.07.2017 22:43

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

We wtorek wiadomość, że Wojciech Dąbrowski rozstaje się z Polskim Radiem Błyskawicznie obiegła media. Rozgłośnia postanowiła odnieść się do tych rewelacji.

Wojciech Dąbrowski w Polskim Radiu pracuje od marca ubiegłego roku jako prowadzący audycji "Sygnały dnia". Portal 300polityka.pl dowiedział się, że nieoczekiwanie został wyrzucony ze stacji. Dziennikarz w rozmowie z portalem nie chciał komentować sprawy, ale przyznał, że został poproszony o wzięcie nieplanowanego urlopu z sugestią, że do pracy w PR nie ma już powrotu. Decyzja miała zapaść po niedawnym wywiadzie, jaki Dąbrowski przeprowadził z Beatą Szydło. Pytał premier m.in. dlaczego nie znalazła się w grupie wybranych, którzy spotkali się z prezydentem USA i dlaczego nie zabrała głosu na ostatnim kongresie PiS.

Polskie Radio postanowiło odnieść się do medialnych doniesień i dementuje informacje o zwolnieniu dziennikarza. - W związku z nieprawdziwymi informacjami w sprawie redaktora Wojciecha Dąbrowskiego informujemy, że redaktor Wojciech Dąbrowski przebywa na urlopie i nie został zwolniony z Polskiego Radia – czytamy w oficjalnym oświadczeniu.

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (15)
Zobacz także