Trwa ładowanie...
d1qmtld

Wojciech Cejrowski "wywalony" z TVP. Poskarżył się w sieci

Wojciech Cejrowski wielokrotnie był gościem w programie Telewizji Polskiej, "Minęła dwudziesta". Ale jego dobra passa jakiś czas temu się skończyła.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wojciecha Cejrowskiego już nie oglądamy w TVP
Wojciecha Cejrowskiego już nie oglądamy w TVP (East News, Fot: Lukasz Piecyk/REPORTER)
d1qmtld

Wojciech Cejrowiski nie jest mile widziany w telewizji publicznej. Co się stało? Podróżnik opisał wszystko na swoim profilu na Twitterze. "Nie odszedłem z #Minęła20, lecz zostałem WYWALONY w trakcie obowiązywania umowy i nie proponowano mi żadnej innej, na którą mógłbym się zgodzić lub nie. Obiecano Państwu, że to jedynie czasowe 'zawieszenie'. Nikt z TVP ze mną o tym nie rozmawiał, a o przywracaniu tym bardziej" - czytamy. Tweet jest odpowiedzią na dyskusję, do której doszło w sieci.

Zaczęło się od postu insynuującego, że z TVP usunięto redaktora Adriana Klarenbacha. Natychmiast odezwały się głosy mówiące, że do takiej sytuacji wcale nie doszło. Jednak znaleźli się i tacy, którzy ironicznie twierdzili, że w podobny sposób "nie usunięto" też Wojciecha Cejrowskiego. Kolejny internauta przekonywał, że podróżnik nie podpisał nowej umowy i dlatego nie oglądamy go w telewizji publicznej. Wtedy głos zabrał sam zainteresowany, pisząc, że został z TVP "wywalony".

Pod koniec 2018 roku Cejrowski pisał na Twitterze: "Szanowni Państwo, właśnie mnie Rachoń zawiadomił: TVP zdjęło nasz program. (Powiedzieli mu, że do końca roku.) Panu Rachoniowi dziękuję, że mnie na antenę wpuścił. Mam nadzieję, że nie będzie miał z tego powodu kłopotów. Państwu dziękuję za KOLOSALNE WYNIKI OGLĄDALNOŚCI - biliśmy każdą konkurencję na głowę".

Cejrowski został zawieszony na czas nieokreślony. W programie "Minęła dwudziesta" nie wypowiada się od końca listopada, czyli już od pięciu miesięcy. Tymczasem Adriana Klarenbacha, od którego zaczęła się dyskusja, wcale nie zwolniono.

d1qmtld

Podziel się opinią

Share

d1qmtld

d1qmtld