Trwa ładowanie...
02-11-2016 12:50

Wojciech Cejrowski stracił szansę na nowe audycje w Polskim Radiu, bo skrytykował rządowy program?

Polskie Radio wycofało się z propozycji z Wojciechem Cejrowskim. Jego zdaniem to odpowiedź rozgłośni na jego krytykę rządowego programu 500+.

Share
Wojciech Cejrowski stracił szansę na nowe audycje w Polskim Radiu, bo skrytykował rządowy program?Źródło: East News, fot: Lukasz Piecyk/REPORTER
d2q3ag7

Wojciech Cejrowski miał wrócić na główną antenę Polskiego Radia (w latach 2007-2010 prowadził w stacji „Audycję podzwrotnikową” z muzyką latynoską). Jedynka i Trójka zaproponowały mu prowadzenie autorskich audycji, ale propozycje te ostatecznie wycofano. Dziennikarz nie ma wątpliwości, że na decyzji rozgłośni zaważyła jego wcześniejsza wypowiedź.

Cejrowski miał bowiem w sierpniu w Radiu Koszalin mocno skrytykować decyzje rządu dotyczące gospodarki, a konkretnie program 500+. Dziennikarz stwierdził, że program wpływa na nią negatywnie powoduje, iż pracuje coraz mniej osób, a co za tym idzie, 500+ da zupełnie inny efekt, niż oczekiwałby tego PiS.

- Tak, notabene, postąpiło Polskie Radio. Jednego dnia dwie propozycje prowadzenia audycji z Trójki i Jedynki, a potem okazało się, że piętro wyżej w zarządzie ktoś powiedział, że Cejrowski krytykuje 500+, w związku z czym wycofano te propozycje – podsumował w swoim programie na antenie Radia Koszalin.

d2q3ag7
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2q3ag7