Trwa ładowanie...

Wojciech Błach został ojcem. Chłopiec czy dziewczynka?

Wojciech Błach ma powody do radości i dumy. Aktor po raz drugi został ojcem.

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Wojciech Błach został ojcem. Chłopiec czy dziewczynka?Źródło: ONS.pl
d3hemwi

Wojciech Błach długo szukał tej właściwej kobiety. Chciał mieć prawdziwą rodzinę, żonę i dzieci. Wydawało się, że uda mu się to z Kamillą Baar, z którą ma synka Bruna, ale ich związek nie przetrwał próby czasu.

W końcu szczęście znalazł u boku Agnieszki, która zagrała w wyreżyserowanej przez niego sztuce w Teatrze IMKA. Para zdecydowała się w ubiegłym roku na ślub kościelny. Niby nie ma w tym nic zaskakującego, może poza faktem, że jego wybranka jest od niego młodsza o 19 lat. Oboje jednak twierdzą, że różnica wieku im nie przeszkadza i są pewni swojego uczucia.

Dowodem na to jest m.in. fakt, że ich rodzina się powiększyła. Aktor poinformował na swoim profilu na Instagramie, że po raz drugi został ojcem. "Welcome to the jungle" - napisał pod zdjęciem, na którym widać rączkę noworodka. Nieco więcej na ten temat zdradziła jego żona. "Ojciec i syn" - oznajmiła, zdradzając jednocześnie płeć malucha. Pociecha państwa Błach otrzymała imię Jeremi, waży 4,6 kg i mierzy 62 cm. Poród miał miejsce w szpitalu św. Zofii w Warszawie.

d3hemwi

Więcej szczegółów trudno szukać, bo para skrupulatnie chroni swoją prywatność. Unika bankietów i ścianek oraz mieszka w swoim zacisznym domu w Pełczyskach. Można się jednak spodziewać, że gdy będą na to gotowi, poinformują o wszystkim swoich wiernych fanów.

Instagram.com
Źródło: Instagram.com

Zobacz też: Natalia Siwiec: Córka uwielbia patrzeć, jak się maluję

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d3hemwi

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3hemwi
d3hemwi