Trwa ładowanie...

Wodecki Twist Festiwal 2019. Dawid Podsiadło wzruszył publiczność

Druga edycja festiwalu Wodecki Twist obfitowała w wiele wzruszeń. Jednym z nich był wyjątkowy występ Dawida Podsiadły.

Wodecki Twist Festiwal 2019. Dawid Podsiadło wzruszył publicznośćŹródło: kadr z programu
d2s3ll2
d2s3ll2

Wodecki Twist Festival doczekał się drugiej edycji. W jego ramach odbył się wyjątkowy koncert, "Chwytaj dzień". Największych przebojów wybitnego artysty mogli posłuchać nie tylko zebrani w krakowskim Centrum Kongresowym, ale także widzowie TVN. Podczas widowiska wystąpiło wielu znakomitych artystów, w tym Urszula Dudziak, Alicja Majewska, Sławek Uniatowski, Anna Maria Jopek, Brodka, Mela Koteluk, Igor Herbut czy Andrzej Lampert.

Jedną z najpiękniejszych piosenek, "Lubię wracać tam, gdzie byłem", miał okazję zaśpiewać Dawid Podsiadło. Trudno się oprzeć wrażeniu, że wokalista swoim wykonaniem bardzo starał się złożyć hołd Zbigniewowi Wodeckiemu. I nie będzie cienia przesady w stwierdzeniu, że mu się to udało.

Podsiadło zręcznie połączył swój styl śpiewania z niepowtarzalnym charakterem przeboju. Co więcej, chwilami udało mu się nawet nieco zbliżyć barwą głosu do Wodeckiego i wzruszyć zebraną w centrum kongresowym publiczność. Na ujęciach, w których kamera pokazywała widownię, dało się zauważyć, iż niektórym widzom w oczach zakręciły się łzy. Cóż, nietrudno było się wzruszyć, to było naprawdę wyjątkowe, nastrojowe wykonanie.

Dawid Podsiadło nie jest jedynym artystą, którego internauci komplementują w sieci. Wiele pochwał zebrał też Sławek Uniatowski. Widzowie są pewni, to było widowisko wysokiej klasy. "Piękny koncert, a wykonania piosenek są wyjątkowe i łudząco podobne do oryginału" – czytamy w komentarzach na profilu Wodecki Twist Festiwal na Instagramie.

Trudno się z nią nie zgodzić. A jak wam podobał się występ Dawida Podsiadły i cały koncert?

d2s3ll2
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2s3ll2