Qaqwqwrqw

"Wnętrze do poprawki: domy gwiazd": jak mieszka Kasia Cerekwicka?

W szóstym odcinku programu Katarzyna Bujakiewicz odwiedzi piosenkarkę Kasię Cerekwicką. Kasia jest obecna na polskiej scenie muzycznej od 20 lat. Początki jej kariery sięgają występu w programie "Szansa na sukces" w 1997 roku.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Katarzyna Cerekwicka pokazała swoje lokum
Katarzyna Cerekwicka pokazała swoje lokum (Instagram.com)
Qaqwqwrqw

Dziewięć lat później podbiła polską scenę muzyczną wielkim przebojem "Na kolana". Piosenkarka ma w swoim dorobku pięć solowych płyt, a także pierwszą rolę aktorską w serialu "Kobiety mafii" w reżyserii Patryka Vegi.

Kasia Cerekwicka oprowadzi Kasię Bujakiewicz po swoim salonie i kuchni, a także pokaże sypialnię, łazienkę i garderobę. Wokalistka przyznaje, że "to mieszkanie to była taka miłość od pierwszego wejrzenia - weszłam i wiedziałam, że będę tu mieszkać… jeszcze zanim poznałam cenę".

Mieszkanie Kasi zaskoczy bielą i nowoczesną aranżacją. "Chciałam, żeby było jasno, świeżo i dużo przestrzeni, bo tego potrzebuję do pracy i to mnie inspiruje” - wyjaśnia piosenkarka. Po obejrzeniu sypialni Kasia Bujakiewicz stwierdzi, że "właśnie tak powinna wyglądać sypialnia gwiazdy!".

Qaqwqwrqw

Czy w idealnym mieszkaniu Kasia i Marianka będą miały, co robić? Przekonamy się w nowym odcinku.

W telewizji Lifetime pokazywany jest nowy program poradnikowo-rozrywkowy "Wnętrze do poprawki: domy gwiazd”. W programie ekipa ekspertów odwiedza domy znanych Polaków, by polepszyć ich przestrzeń życiową - te mieszkania wymagają jedynie drobnych poprawek, by stały się idealne.

Prowadzącą program jest znana aktora telewizyjna i teatralna Katarzyna Bujakiewicz. W każdym odcinku projektantka wnętrz Marianka Krystev pokaże także, jak można odnowić bądź odmienić swoją przestrzeń przy zastosowaniu nowoczesnych i kreatywnych rozwiązań. Będzie to również doskonała okazja dla widzów na to, aby dowiedzieć się, jak mieszkają polskie gwiazdy.

Qaqwqwrqw

Emisja 6. odcinka już 6. marca o godzinie 22:00 w telewizji Lifetime.

Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
Qaqwqwrqw