Trwa ładowanie...
ycipk-32bn0z

"Wnętrze do poprawki: domy gwiazd": jak mieszka Kasia Cerekwicka?

W szóstym odcinku programu Katarzyna Bujakiewicz odwiedzi piosenkarkę Kasię Cerekwicką. Kasia jest obecna na polskiej scenie muzycznej od 20 lat. Początki jej kariery sięgają występu w programie "Szansa na sukces" w 1997 roku.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Katarzyna Cerekwicka pokazała swoje lokum
Katarzyna Cerekwicka pokazała swoje lokum (Instagram.com)
ycipk-32bn0z

Dziewięć lat później podbiła polską scenę muzyczną wielkim przebojem "Na kolana". Piosenkarka ma w swoim dorobku pięć solowych płyt, a także pierwszą rolę aktorską w serialu "Kobiety mafii" w reżyserii Patryka Vegi.

Kasia Cerekwicka oprowadzi Kasię Bujakiewicz po swoim salonie i kuchni, a także pokaże sypialnię, łazienkę i garderobę. Wokalistka przyznaje, że "to mieszkanie to była taka miłość od pierwszego wejrzenia - weszłam i wiedziałam, że będę tu mieszkać… jeszcze zanim poznałam cenę".

Mieszkanie Kasi zaskoczy bielą i nowoczesną aranżacją. "Chciałam, żeby było jasno, świeżo i dużo przestrzeni, bo tego potrzebuję do pracy i to mnie inspiruje” - wyjaśnia piosenkarka. Po obejrzeniu sypialni Kasia Bujakiewicz stwierdzi, że "właśnie tak powinna wyglądać sypialnia gwiazdy!".

ycipk-32bn0z

Czy w idealnym mieszkaniu Kasia i Marianka będą miały, co robić? Przekonamy się w nowym odcinku.

W telewizji Lifetime pokazywany jest nowy program poradnikowo-rozrywkowy "Wnętrze do poprawki: domy gwiazd”. W programie ekipa ekspertów odwiedza domy znanych Polaków, by polepszyć ich przestrzeń życiową - te mieszkania wymagają jedynie drobnych poprawek, by stały się idealne.

Prowadzącą program jest znana aktora telewizyjna i teatralna Katarzyna Bujakiewicz. W każdym odcinku projektantka wnętrz Marianka Krystev pokaże także, jak można odnowić bądź odmienić swoją przestrzeń przy zastosowaniu nowoczesnych i kreatywnych rozwiązań. Będzie to również doskonała okazja dla widzów na to, aby dowiedzieć się, jak mieszkają polskie gwiazdy.

ycipk-32bn0z

Emisja 6. odcinka już 6. marca o godzinie 22:00 w telewizji Lifetime.

ycipk-32bn0z
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-32bn0z

ycipk-32bn0z
ycipk-32bn0z