Władysław Kozakiewicz miał wypadek na planie reality-show. Odłamał się mu kawałek kości w kolanie

Władysław Kozakiewicz miał wypadek na planie reality-show. Odłamał się mu kawałek kości w kolanie
Źródło zdjęć: © ONS.pl
oprac. Arek Durka

10.08.2018 21:43

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jeden z najsłynniejszych polskich olimpijczyków wystąpi w nowym reality-show Polsatu - "Lepiej późno niż wcale". Podczas kręcenia jednego z odcinków, tyczkarz nabawił się poważnej kontuzji kolana. Wiele wskazuje na to, że będzie musiał poddać się operacji.

"Lepiej późno niż wcale" to polsatowska odpowiedź na hit TVN "Azja Express". Czwórka przyjaciół - aktorzy Piotr Polk i Karol Strasburger, Władysław Kozakiewicz oraz kabareciarz Krzysztof Hanke wyruzyli w podróż życia. Przez kilka tygodni odwiedzili wyjątkowo egzotyczne miejsca w Japonii, Korei i Indonezji. W wyprawie towarzyszy im Rafał Masny z internetowego kanału Abstrachuje.

Uczestnicy mieli do wykonania wiele karkołomnych zadań. Podczas zaplanowanej walki w błocie z balijskim zapaśnikiem Kozakiewicz uszkodził sobie kolano.

- Chciał mnie przewrócić normalnym rzutem, ale nie udało mu się. Trochę za słabo mnie trzymał. Postawił nogę koło mojej i przewrócił mnie w prawą stronę. Można sobie wyobrazić, w którą stronę się wygięło moje kolano. A jeszcze ten 120-kilogramowy kolos przewrócił się na mnie i moje kolano, chrupnęło i tyle - mówi Władysław Kozakiewicz agencji Newseria Lifestyle.

Jak się okazało, 65-letniemu sportowcowi odłamał się fragment kości, dlatego niewykluczone, że konieczna będzie operacja. Sam Kozakiewicz przyznaje, że jego obecna forma nie jest już tak dobra, jak w latach świetności, dlatego jest bardziej podatny na tego typu kontuzje.

Program "Lepiej późno niż wcale" będzie można oglądać na antenie Polsatu już od września.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (10)
Zobacz także