Trwa ładowanie...
ycipk-os839s

Witold Pyrkosz. Już nikt o nim nie pamięta w "M jak miłość"?

Witold Pyrkosz był jedną z najsympatyczniejszych postaci w serialu "M jak miłość". Po jego śmierci na planie pielęgnowano pamięć o nim. Czy ta sytuacja może się zmienić? Okazuje się, że z planu zdjęciowego znikają ważne pamiątki po aktorze.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Witold Pyrkosz w serialu "M jak miłość" grał Lucjana Mostowiaka
Witold Pyrkosz w serialu "M jak miłość" grał Lucjana Mostowiaka (MTL Maxfilm)
ycipk-os839s

Witold Pyrkosz to znany aktor filmowy i telewizyjny, któremu sławę przyniosła rola Jędrusia Pyzdry w kultowym "Janosiku" z Markiem Perepeczko w roli głównej.

W 2000 roku aktor rozpoczął przygodę z serialem "M jak miłość". Witold Pyrkosz wcielił się w seniora rodu Mostowiaków, Lucjana. Jego filmową partnerką Basią została Teresa Lipowska. Ten duet zaskarbił sobie sympatię milionów widzów, którzy śledzili losy bohaterów serialu "M jak miłość".

Na planie produkcji, a także poza nim, Witold Pyrkosz i Teresa Lipowska okazywali sobie wiele sympatii. Niestety, w 2017 r. Witold Pyrkosz zmarł. Aktor miał 90 lat. Ta informacja wstrząsnęła fanami i kolegami z planu, którzy postanowili uczcić jego pamięć.

ycipk-os839s

Serialowy Lucjan zawsze siadał w kuchni na drewnianym krześle. Mebel był stałym elementem dekoracji, o który szczególnie dbała Teresa Lipowska. Okazuje się jednak, że krzesło Witolda Pyrkosza ma zniknąć z planu. Zastąpi je metalowy mebel. To wynik zmian dekoracji, które zajdą na planie serialu "M jak miłość". Kuchnia w Grabinie przejdzie remont, podobnie jak inne znane lokalizacje.

Czy Teresie Lipowskiej uda się jednak uratować kultowe drewniane krzesło? Okaże się późną jesienią 2019 roku.

Polub WP Teleshow
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-os839s

ycipk-os839s
ycipk-os839s