Trwa ładowanie...
d2juupt

Witamy w Lizard Lick, gdzie złe parkowanie nie uchodzi płazem!

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Witamy w Lizard Lick, gdzie złe parkowanie nie uchodzi płazem!
(mat. prasowe)
d2juupt

Czy to otrzymane od miasta w związku ze źle zaparkowanym samochodem, czy od firmy finansowej dotyczące niepłacenia rat. CBS Reality przedstawia kolejny serial o pracy rodzinnego przedsiębiorstwa odholowującego samochody - "Na holu w Lizard Lick" - od 3 do 16 września w dni powszednie o 20:00 i 20:30.

Ten nowy serial zabierze nas do samego środka holowniczego biznesu w firmie Lizard Lick Towing Company z Północnej Karoliny. Wraz z kamerami śledzimy małżeństwo Rona i Amy - właścicieli firmy oraz ekipę ich pracowników. Dzięki obecności kamer nie umknie nam żadne ciekawe zdarzenie z ich życia.

Firma powstała w 1998 roku. Początkowo pracowali w niej jedynie właściciele i mieli do dyspozycji jedną ciężarówkę do holowania. Dzisiaj firma zatrudnia 15 pracowników i zarządza flotą 20 ciężarówek. Przygodę z Lizard Lick zaczynamy w trudnym dla firmy momencie - Ron dopiero wraca do zdrowia po ranie zadanej mu nożem przez właściciela odholowanego pojazdu. Zanim odzyska siły, razem z Amy muszą zatrudnić pomocników.

d2juupt

Czy ludzie, których zatrudnią dobrze spiszą się w powierzonych im zadaniach? Bywają one trudne, a nawet niebezpieczne! Taki jest charakter tej pracy - codziennością są rozwścieczeni dłużnicy i aroganccy właściciele źle zaparkowanych samochodów. Są to ludzie, którzy nie rozumieją, że sami na siebie sprowadzili ten los. Zaskakujące konfrontacje i wiele więcej na CBS Reality!

* Na akcje w terenie z serialem "Na holu w Lizard Lick" kanał CBS Reality zaprasza od 3 do 16 września w dni powszednie o 20:00 i 20:30.*

d2juupt

Podziel się opinią

Share
d2juupt
d2juupt