Trwa ładowanie...

Wiosna 2020 w Polsacie. Będą dwa zupełnie nowe programy

Polsat ujawnił listę programów, które zagoszczą na antenie na początku marca. Oprócz kontynuacji największych przebojów rozrywkowych typu "Taniec z gwiazdami" czy "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", widzowie poznają nowy muzyczny talent-show i reality-show dla przyszłych zawodników MMA.

Share
Wiosna 2020 w Polsacie. Będą dwa zupełnie nowe programy
Źródło: ONS.pl
d3zjzie

Pierwszą z zapowiedzianych nowości jest "The Four. Bitwa o sławę". Talent-show, który "zaczyna tam, gdzie kończą się inne programy – od najlepszych" – czytamy w zapowiedzi. Wielką Czwórkę osobiście wybrało trzyosobowe jury w składzie: Natalia Nykiel, Igor Herbut i Kuba Badach. W kolejnych odcinkach będą decydować, czy nowy uczestnik zostanie dopuszczony do muzycznego pojedynku z Wielką Czwórką. Ale żeby zająć ich krzesła, trzeba zdobyć głosy publiczności zgromadzonej w studio. Rywalizacja potrwa osiem tygodni, a na zwycięzcę czeka kontrakt z wytwórnią fonograficzną Universal Music Polska oraz 100 tys. zł.

"The Four. Bitwa o sławę" w soboty o 20:05 od 7 marca

Druga nowość to sportowe reality-show "Tylko jeden". Uczestnicy zamieszkają w jednym domu, gdzie będą walczyć o zwycięstwo, sławę i kontrakt profesjonalnego zawodnika MMA. Przez osiem tygodni grupa obiecujących zawodników mieszanych sztuk walki będzie wspólnie żyć i trenować na oczach telewidzów i fachowców, oceniających każdy ich krok. O ich kondycję zadba profesjonalny sztab szkoleniowy, a postępy ocenią właściciele Konfrontacji Sztuk Walki - Maciej Kawulski oraz Martin Lewandowski.

d3zjzie

To właśnie ten duet będzie decydował, kto stoczy walkę kończącą każdy odcinek. Porażka oznacza natychmiastowe pożegnanie z programem i koniec marzeń o wartym 200 tysięcy złotych zawodowym kontrakcie z Federacją KSW. Program poprowadzi Blanka Lipińska. Dziś znana jako autorka bestsellerowych powieści z serii "365 dni", ale niegdyś zajmowała się wizerunkiem słynnych KSW Ring Girls.

Wiosenna ramówka Polsatu to także powrót sprawdzonych i popularnych formatów z udziałem nowych gwiazd.

"Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" będzie można oglądać w piątki o 20:05 od 6 marca. W najnowszej edycji zatańczą: Anna Karwan, Nicole Bogdanowicz, Edyta Zając, Julia Wieniawa, Sylwia Lipka, Milena Rostkowska-Galant, Tomasz Oświeciński, Bogdan Kalus, Sylwester Wilk, Mikołaj Jędruszczak i Marcin Bosak. W jury "Tańca z Gwiazdami" zasiądą: Iwona Pavlović, Andrzej Grabowski i Michał Malitowski. Program poprowadzą Paulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz.

"Twoja twarz brzmi znajomo", program nagrodzony dwiema Telekamerami, będzie emitowany w soboty o 22:10 od 7 marca. Uczestnikami 13. edycji, walczącymi o pieniądze przeznaczane na cele charytatywne, są: Czadoman, Maurycy Popiel, Filip Gurłacz, Karol Dziuba, Gosia Andrzejewicz, Marta Gałuszewska, Natalia Avelon, Kamila Boruta. W jury zasiądą: Katarzyna Skrzynecka, Kacper Kuszewski Małgorzata Walewska oraz zwycięzca 12. edycji show –Adam Strycharczuk. Program poprowadzą Maciej Dowbor i Piotr Gąsowski.

d3zjzie

"Nasz nowy dom" wraca na antenę 4 marca i będzie emitowany w środy i czwartki o 20:05. To już 14. sezon przejmującego programu, w którym udało się pomóc już 168 rodzinom. Wiosną ekipa pod wodzą Katarzyny Dowbor znowu odwiedzi najróżniejsze zakątki Polski w poszukiwaniu rodzin, które w wyniku nieszczęśliwego splotu wydarzeń zmagają się z ogromnymi problemami, a remont domów jest zwieńczeniem ich starań o powrót do normalności i walki o lepsze jutro.

Pozostałe atrakcje przygotowane przez Polsat w ramach wiosennej ramówki:

"Kabaret na żywo. Przystanek Radość" – emisja w niedziele, już od 1 marca w Polsacie o 20.00
"Disco Polo – 25 lat później" - w soboty od 14 marca o godz. 10:40
"Zawsze warto" – 2. sezon serialu w środy od 4 marca o godz.21:10
"Przyjaciółki" – 15. sezon w czwartki od 5 marca o 21:10
"W rytmie serca" – 6. sezon od 1 marca, w każdą niedzielę, o 22.10
"Świat według Kiepskich" - od soboty 7 marca o 19:30 na antenie Polsatu. Z kolei na platformie IPLA.PL dostępnych będzie 12 przedpremierowych odcinków, które są aktualnie realizowane we wrocławskim studio.
"Pierwsza miłość" - od 2 marca na antenie Polsatu od poniedziałku do piątku o godz. 18:00
"Gliniarze" - od 2 marca od poniedziałku do piątku o godz.17:00

Obejrzyj: Natalia Nykiel wspomina duet z Beatą Kozidrak: "To będzie mi się śniło"

d3zjzie

Podziel się opinią

Share
d3zjzie
d3zjzie