Trwa ładowanie...
Wojciech Chentkiewicz

Winona Ryder hitem w sieci. Jej dziwne zachowanie na gali SAG zapoczątkowało falę memów

Nie milkną echa dziwnej postawy Winony Ryder na niedzielnej gali SAG. Aktorka podczas odbierania statuetki przyznanej serialowi „Stanger Things” robiła śmieszne miny i sprawiała wrażenie nietrzeźwej. Nie trzeba było długo czekać, by zachowanie gwiazdy stało się hitem w sieci. Internauci już wykorzystali nagranie z gali do stworzenia serii zabawnych memów.

Share
Winona Ryder hitem w sieci. Jej dziwne zachowanie na gali SAG zapoczątkowało falę memów
Źródło: Materiały prasowe
d22lqlr

Przypomnijmy, że w niedzielę produkcja „Stranger Things” została uhonorowana przez Gildię Aktorów Ekranowych statuetką w kategorii „Wybitny występ zespołu aktorskiego w serialu dramatycznym”. Na scenie wśród laureatów znalazła się Winona Ryder, która podczas odbierania nagrody zachowywała się co najmniej dziwnie. Wiele osób uważało, że aktorka mogła być pod wpływem alkoholu.

Kilka dni po gali SAG Winona Ryder opanowała internet. Gwiazda serialu stała się główną bohaterek różnego rodzaju przeróbek oraz memów.

Jeden z internautów zaproponował nawet, by miny Winony Ryder doczekały się osobnego serialu.

Czemu tak naprawdę Winona Ryder robiła głupie miny podczas gali? Zapytany o to Gaten Matarazzo, wcielający się w „Stranger Things” w jedną z głównych ról powiedział, że aktorka po prostu nie słyszała, co akurat mówił na scenie ich kolega z planu – David Harbour.

d22lqlr

Trzeba przyznać, że niektóre gify i memy z Winoną Ryder są wyjątkowo zabawne i pewne jeszcze przez pewien czas będą krążyć po sieci.

d22lqlr

Podziel się opinią

Share
d22lqlr
d22lqlr