Trwa ładowanie...

Will Poulter wycofał się z Twittera. Chce zadbać o zdrowie psychiczne

25-latek był ostatnio w centrum uwagi ze względu na "Black Mirror: Bandersnatch". Po całym zamieszaniu postanowił usunąć się w cień.

Share
Will Poulter wycofał się z Twittera. Chce zadbać o zdrowie psychiczne
Źródło: Materiały prasowe
d3lusgp

- W świetle moich ostatnich doświadczeń postanowiłem cofnąć się o krok od Twittera – napisał w ostatnim wpisie.

Poulter korzystając z okazji podziękował wszystkim widzom "Bandersnatcha" za głosy uznania i krytyki. Akceptuje każdy z nich i cieszy się, że ludzie docenili ogrom pracy włożony w ten niezwykły projekt.

d3lusgp

- Jak wszyscy wiemy, w naszych kontaktach z mediami społecznościowymi trzeba zachować równowaga. Są pozytywy, które można podziwiać i nieuniknione negatywy, których najlepiej unikać – napisał Poulter, sugerując, że ostatnio ma problem z zachowaniem tej równowagi.

Aktor stwierdził, że wycofanie się z Twittera jest w interesie jego zdrowia psychicznego, którym musi się teraz zająć.

- To nie koniec. Potraktujcie to jako alternatywną ścieżkę – skwitował młody aktor, nawiązując do rzeczywistości "Black Mirror: Bandersnatch".

Przypomnijmy, że "Black Mirror: Bandersnatch" to najnowszy odcinek popularnego serialu Netfliksa, w którym widzowie wpływają na przebieg fabuły dokonując wyborów (czytaj więcej tutaj). Will Poulter, który pod koniec stycznia skończy 26 lat, był wcześniej znany z "Więźnia labiryntu", "Millerów", "Opowieści z Narnii" czy "Zjawy".

d3lusgp

Podziel się opinią

Share
d3lusgp
d3lusgp