Trwa ładowanie...

Wiktoria Sypucińska jak Kim Kardashian. Uderzające podobieństwo

Wiktoria Sypucińska kiedyś mogła pochwalić się pięknymi blond włosami i delikatnymi rysami twarzy. Dziś wygląda zupełnie inaczej. Niektórzy twierdzą, że jej zamiłowanie do zabiegów medycyny estetycznej zaszło zdecydowanie za daleko i celebrytka nie przypomina już samej siebie.

Share
Wiktoria Sypucińska jak Kim Kardashian. Uderzające podobieństwo
Źródło: East News
dpkd6j7

Wiktoria Sypucińska zasłynęła z udziału w kontrowersyjnym programie "Warsaw Shore". Widzowie polubili ją już na samym początku, choć zdarzały się sytuacje, w których potrafili krytycznie ocenić jej zachowanie. Celebrytka nie pokazywała się bez makijażu, a na wieść o zniszczonych kosmetykach, wpadła w prawdziwą furię. Nie zmienia to faktu, że jej uroda naprawdę mogła się podobać. Była drobną blondynką o długich włosach, z delikatnymi rysami twarzy. Dziś Sypucińska wygląda zupełnie inaczej i naprawdę trudno ją poznać.

Izabella Miko: Bardzo chcę zostać mamą!

Na najnowszym zdjęciu, jakie pojawiło się na jej instagramowym profilu, Wiktoria Sypucińska przypomina nie siebie, lecz… Kim Kardashian. Ciemne włosy, duże okulary, czarny kombinezon, który uwydatnia sylwetkę – na pierwszy rzut oka można pomyśleć, że to Kim.

dpkd6j7

Fanom Sypucińskiej zdaje się to jednak nie przeszkadzać. "Sztos foty", "Doskonała", "Jaka dama" – pisali.

Instagram.com
Źródło: Instagram.com

Co wy myślicie o takiej metamorfozie?

dpkd6j7

Podziel się opinią

Share
dpkd6j7
dpkd6j7