Trwa ładowanie...

Wiktoria Gąsiewska skrytykowana za zdjęcie z Andrzejem Dudą. Oto, jak odpiera atak

Aktorka postanowiła na swoim Instagramie opublikować zdjęcie z prezydentem Andrzejem Dudą. Wszystko w związku z obchodami Święta Niepodległości. Ostatecznie usunęła fotkę i opublikowała inną. W komentarzach ponownie wywiązała się dyskusja.
Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Wiktoria Gąsiewska i Andrzej Duda.
Wiktoria Gąsiewska i Andrzej Duda.Źródło: Instagram.com, Fot: Instagram
d2f3jf9

Dużo gwiazd w mediach społecznościowych postanowiło uczcić 100-lecie odzyskania niepodległości przez Polskę w mediach społecznościowych. Wyraz patryiotyzmu postanowiła dać również Wiktoria Gąsiewska, aktorka, która gra m.in. w serialu "Rodzinka.pl".

Problem w tym, że wraz z publikacją wylała się lawina hejtu. Ostatecznie usunęła zdjęcie i wrzuciła nowe, pisząc: "Ostatnie zdjęcie nie przypadło niektórym do gustu. Życzę Wam, hejterom mniej jadu, więcej spokoju ducha w ten piękny dzień, w którym Wszyscy powinniśmy się łączyć. 100 lat wolności, kochani!".

Fani twierdzą jednak, że nie powinna usuwać, bo pokazała tym samym słabość. "Jest wolność słowa - rób zawsze to, co Ty uważasz za słuszne. Nie słuchaj innych - bądź sobą. Ja też kiedyś robiłem wszystko, albo dla świętego spokoju, albo po to, by innym było na rękę. Nie tędy droga - uwierz mi... Masz charyzmę" - przestrzegali co niektórzy "'Ty powinnaś', 'nie powinnaś'. Ludzie, to nie wasza sprawa, czy Wiktoria usuwa zdjęcia, czy nie. Jej decyzja, uszanujcie. Bo kolejna niepotrzebna fala hejtu leci" - bronili zdenerwowani fani.

d2f3jf9

Uważacie, ze Wiktoria Gąsiewska dobrze postąpiła usuwając zdjęcie?

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d2f3jf9

Podziel się opinią

Share
d2f3jf9
d2f3jf9