Trwa ładowanie...

"Wikingowie" składają Polakom życzenia z okazji 100-lecia niepodległości

Kolejni obcokrajowcy przyłączają się do życzeń dla Polski i Polaków z okazji 100. rocznicy odzyskania niepodległości. Swoje trzy grosze postanowiła dołożyć obsada kultowego u nas serialu "Wikingowie".

"Wikingowie" składają Polakom życzenia z okazji 100-lecia niepodległościŹródło: Materiały prasowe
d2ig4m9
d2ig4m9

Hitem internetu okazał się w sobotę spot Polskiej Fundacji Narodowej, w którym główną rolę odegrał kultowy niegdyś aktor, a obecnie niespełniony nieco reżyser Mel Gibson. Spot jest na tyle intrygujący, że może zachęcić obcokrajowców do sprawdzenia, o którym kraju tak przejmująco opowiada gwiazdor komediowego kina akcji. To jeden z ciekawszych projektów promujących Polskę w ramach obchodów okrągłej rocznicy.

Teraz w sukurs Gibsonowi przyszło trzech aktorów z popularnych "Wikingów". Alex Høgh Andersen (serialowy Ivar), Clive Standen (Rollo) oraz Alexander Ludwig (Bjorn) nagrali na planie serialu w Irlandii krótkie klipy, w których kierują do nas pozdrowienia i serdeczne życzenia.

Życzenia zostały opublikowane w serwisie YouTube i bardzo szybko rozeszły się po polskiej stronie internetu, przy okazji zbierając liczne słowa entuzjazmu i podziękowania od naszych rodaków.

Łyżką dziegciu w tej beczce skandynawskiego miodu niech będzie fakt, że miłe słowa z irlandzkiego planu to w gruncie rzeczy część kampanii promującej premierę kolejnego sezonu, zaplanowaną na 29 listopada bieżącego roku. Oglądającym klip takie wykorzystanie wypowiedzi aktorów zdaje się jednak wcale nie przeszkadzać.

Co sądzicie o takiej formie składania życzeń Polakom?

d2ig4m9
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2ig4m9