Trwa ładowanie...

Wiemy, ile dzieci chciałaby mieć Marcelina Zawadzka. Wygadała się na planie show

Marcelina Zawadzka i Kasia Kołeczek wyznały na planie "Bake Off - Ale Ciacho!", ile chcą mieć dzieci. Zobaczcie koniecznie nasze wideo. Jak duże planują rodziny?

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d3m4f6n
d3m4f6n

Tematem najnowszego odcinka "Bake Off - Ale Ciacho!" będzie… kinderbal. Z tej okazji w programie pojawi się gromadka dzieci, które pomogą Krzysztofowi Ilnickiemu i Michałowi Brysiowi ocenić dania uczestników walczących o tytuł Polskiego Mistrza Wypieków oraz 50 tys. złotych. Spotkanie z rozbrykanymi, młodymi asystentami jurorów skłoniło Marcelinę Zawadzką i Kasię Kołeczek do refleksji na temat dzieci.

- Bardzo bym chciała mieć córeczkę, choć najważniejsze, żeby było zdrowe i szczęśliwe. A ty chciałabyś mieć dzieci? - zapytała Kasia Kołeczek.

- No pewnie, że tak. Dwójkę. Najlepiej chłopca i dziewczynkę - odpowiedziała z uśmiechem Marcelina Zawadzka, po czym dodała: - Jeżeli nie zdążę i nie będę miała okazji mieć dziecka, to adoptuję - dodała.

d3m4f6n

Jak w praktyce poradzą sobie z gromadką rozbrykanych dzieci? Dowiecie się oglądając "Bake Off - Ale Ciacho" o 21.50 na antenie TVP2.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe
icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d3m4f6n
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3m4f6n