Trwa ładowanie...

Wielkie zmiany w TVN. Edward Miszczak komentuje: "Chcemy znów dominować"

Paulina Krupińska-Karpiel i Damian Michałowski dołączają do porannego programu "Dzień dobry TVN". Ale to nie jedyna zmiana w porannym paśmie śniadaniowym.

Wielkie zmiany w TVN. Edward Miszczak komentuje: "Chcemy znów dominować"Źródło: ONS.pl
d2s3ll2
d2s3ll2

W wiosennej ramówce TVN, program "Dzień dobry TVN” będzie miał nowych prowadzących oraz będzie emitowany o 30 minut później niż w ostatnich miesiącach. Start programu będzie o godz. 8.00 (przeniesienie z godz. 7.30), a jego koniec zaplanowano tuż przed 11.30 (11.00).

Zobacz wideo: Filip Chajzer spełnia swoje marzenia

- Rozpoczęliśmy już intensywne prace nad naprawą naszego porannego pasma, w którym chcemy znów dominować - powiedział Edward Miszczak, dyrektor programowy TVN Discovery Polska.

Nowi prowadzący mają pomóc w zdobyciu widzów. Będą to: modelka Paulina Krupińska i prezenter Radia Zet Damian Michałowski.

d2s3ll2

- Myślę, że w przyszłości w naszym morning-show będą jeszcze zmiany personalne, ale to będzie zależeć od wielu czynników. Decyzje będziemy podejmować stopniowo - wyjaśnił.

- Nie ukrywam, że "Dzień dobry TVN” w ostatnim czasie przeżywa turbulencje. Raz przegrywamy z konkurencją, a raz wygrywamy, zwłaszcza lepiej idą nam weekendy. Tak czasem bywa, że po ogromnych sukcesach przychodzą gorsze chwile, to normalna rzecz w telewizji że pasma rozwijają się sinusoidalnie - skomentował Edward Miszczak.

Skomentował też, dlaczego jego zdaniem "Pytanie na śniadanie" wygrywa ostatnio walkę o widza. Podkreślił, że konkurencja wydała w ostatnim czasie znacznie więcej pieniędzy na rozwój formatu, na co TVN nie może sobie pozwolić.

Jak podały Wirtualne Media do grona gospodarzy "Dzień dobry TVN” w wiosennej ramówce dołączą prezenter Damian Michałowski i modelka Paulina Krupińska-Karpiel.

d2s3ll2

Na wizji mają zadebiutować najprawdopodobniej na początku marca, dokładny termin nie został jeszcze podany. Nowa para dołączy do obsady pięciu duetów. Przypomnijmy, że w stałym składzie są: Kinga Rusin i Piotr Kraśko, Dorota Wellman i Marcin Prokop, Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik oraz Filip Chajzer i Małgorzata Ohme.

d2s3ll2
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2s3ll2