Trwa ładowanie...

"Wielki Test o Telewizji": Tłum gwiazd w TVP. Test poprowadzą Orłoś, Chylewska i Kraśko

Share
"Wielki Test o Telewizji": Tłum gwiazd w TVP. Test poprowadzą Orłoś, Chylewska i Kraśko
Źródło: AKPA
d1xtkgo

Z okazji jubileuszu 60-lecia Telewizji Polskiej w poniedziałek 29 października br. o godz. 20.25 TVP1 pokaże „Wielki Test o Telewizji”. Kolejny z serii testów organizowanych przez Jedynkę poprowadzą Paulina Chylewska, Maciej Orłoś i Piotr Kraśko.

W programie zaproszeni do studia goście oraz widzowie będą odpowiadać na pytania dotyczące historii Telewizji Polskiej, a podczas widowiska zaprezentowane zostaną materiały archiwalne. Sam test będzie podzielony na pięć rund. Goście w studiu będą odpowiadać na pytania za pomocą pilotów. Natomiast widzowie będą mogli rozwiązywać test w internecie w portalu Interia.pl oraz na smartfonach, ściągając aplikację tvp.60lat. Na zwycięzców będą czekać nagrody.

d1xtkgo

W studiu test rozwiązywać będą dziennikarze, aktorzy i inne znane osoby związane w przeszłości lub obecnie z TVP. Swój udział w programie potwierdzili już m.in. Krystyna Loska, Grażyna Torbicka, Tomasz Raczek, Bogusław Kaczyński, Wojciech Pijanowski, Magda Masny, Daniel Olbrychski, Małgorzata Braunek, Stanisław Mikulski, Emil Karewicz, Tomasz Stockinger, Barbara Bursztynowicz, Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Paweł Królikowski, Irena Santor, Halina Kunicka, Andrzej Kopiczyński, Anna Seniuk, Agata Młynarska, Jerzy Owsiak, Ewa Wiśniewska, Marek Bukowski, Tomasz Kammel, Krzysztof Ibisz, Maryla Rodowicz, Grzegorz Markowski.

O oprawę muzyczną widowiska zadbają Ewa Farna oraz Grzegorz Markowski, któremu będzie akompaniował Włodzimierz Korcz. Program zostanie wyemitowany na żywo ze specjalnie przygotowanego studia w holu bloku B Telewizji Polskiej.

(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)
(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)

[

]( http://www.wirtualnemedia.pl )

d1xtkgo

Zobacz także:

[

Jurorka znowu pokazala za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie!Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g ) * Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!* Teleshow.pl na Facebooku

d1xtkgo

Podziel się opinią

Share
d1xtkgo
d1xtkgo