Trwa ładowanie...
30-10-2012 12:47

"Wielki powrot" Lisy Kudrow w HBO Comedy

"Wielki powrot" Lisy Kudrow w HBO ComedyŹródło: HBO
dumtyo8
dumtyo8

Lisa Kudrow, znana z kultowego serialu "Przyjaciele", w którym jako postrzelona Pheobe zdobyła sympatię widzów, pojawia się znów na ekranach telewizorów. W produkcji HBO Kudrow wciela się

w rolę Valerie Cherish, która była kiedyś popularną aktorką, jednak z czasem jej sława mocno przyblakła. Teraz dawna gwiazda za wszelką cenę pragnie wrócić na wizję. Premierowe odcinki "Wielkiego powrotu" będzie można oglądać od 1 listopada na antenie HBO Comedy.

Valerie, była główną bohaterką popularnego sitcomu, który został zdjęty z anteny. Zdesperowana spadkiem popularności kobieta chce za wszelką cenę wrócić na mały ekran, dlatego też zgadza się na udział w nowym reality show zatytułowanym "Wielki powrót", w którym nieustannie towarzyszyć jej będą kamery telewizyjne. Niedługo potem dostaje także rolę w nowym sticomie Room and Bored.

W "Wielkim powrocie" (The Comeback) widzowie będą mogli śledzić perypetie uroczej, choć nieco szalonej Valerie, która będzie musiała się zmierzyć z okrutną telewizyjną rzeczywistością, gdzie nie ma miejsca dla przebrzmiałych gwiazd. Tragikomiczną sytuację 40–letniej aktorki, dodatkowo komplikują młodsze koleżanki z planu, próbujące wygryźć ją z sitcomu oraz producenci zdający się nie dostrzegać potencjału Valerie. W tym trudnym momencie życia pomagają się jej odnaleźć: mąż biznesmen oraz wierny przyjaciel – homoseksualny fryzjer.

dumtyo8

Lisa Kudrow, podobnie jak bohaterka serialu Valerie Cherish, zniknęła na długo z ekranów telewizorów. Po zakończeniu serialu Przyjaciele, dzięki któremu zyskała popularność, nie udało się jej zagrać w żadnej równie znanej produkcji. Teraz powraca w serialu Wielki powrót, w którym można doszukiwać się nawiązań do jej własnych aktorskich doświadczeń. Kudrow jest także współscenarzystką serialu, który został wyprodukowany przez HBO.

Zabawne perypetie Valerie Cherish w produkcji Wielki powrót widzowie będą mogli śledzić od 1 listopada w HBO Comedy. Premierowe odcinki serialu w HBO Comedy będą się pojawiały od wtorku do czwartku o godz. 20.10.

dumtyo8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dumtyo8