Trwa ładowanie...
d1tq5fv

Wielki finał "Czterech wesel" w Polsacie

Rosół i schabowy czy sushi? Jedno jest pewne – na weselu jedzenia musi być pod dostatkiem. Ale uwaga – zbyt dużo to też niedobrze! Rywalizacja pomiędzy pannami młodymi robi się zacięta. 8. odcinek "Czterech wesel" będzie obfitował w duże emocje!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Finałowy odcinek "Czterech wesel"
Finałowy odcinek "Czterech wesel" (polsat)
d1tq5fv

Niektórym jurorkom w finałowym odcinku "Czterech wesel" puszczą nerwy. Z kolei jedna z panien młodych będzie musiała wycofać się z udziału w programie...

Karolina zaprojektowała suknię ślubną głównie z myślą o mężu - to na jego opinii najbardziej jej zależy. Cieszy się na ślub, bo czuje, że dzięki niemu razem z Łukaszem i trójką córek staną się pełnoprawną rodziną.

Natalia uważa, że na weselu "wszystkiego musi być dużo". Do uroczystości podchodzi bardzo poważnie. Niespodzianki? Nie ma na nie miejsca! A jednak… na jej weselu w zastępstwie chorej Karoliny pojawi się Łukasz – jak się później okaże - wytrawny znawca sukien ślubnych!

polsat

Paulina martwi się, czy wesele przebiegnie zgodni z planem. To perfekcjonistka w każdym calu. Jednak podczas przysięgi małżeńskiej pomyli imię pana młodego… Na szczęście zakochany Marcin jest wyrozumiały. Przymknie także oko na to, że za perfekcyjne wesele trzeba słono zapłacić.

d1tq5fv

Aneta mówi o sobie "narzeczona marynarza". Jej przyszły mąż to z zawodu kierowca tira. Mają 2 dzieci. Czuje się spełniona jako matka i kobieta. Do pełni szczęścia brakuje jej jeszcze spełnienia w roli żony. Na ślub czeka od 6 lat.

Której wesele okaże się tym na miarę finału? Przekonacie się w ósmym odcinku, 20 lutego o godz. 20:05 w Polsacie.

d1tq5fv

Podziel się opinią

Share

d1tq5fv

d1tq5fv