Trwa ładowanie...

Wielka porażka Kammela

Share
Wielka porażka KammelaŹródło: AKPA
d1i2gs2

[

]( http://www.fakt.pl )

d1i2gs2

To wielka porażka Tomasza Kammela (40 l.). W jego show "Stand Up. Zabij mnie śmiechem" wielkie nadzieje pokładali szefowie Polsatu, producenci, widzowie i oczywiście sam prowadzący.

Ale nic z tego nie wyszło. Jak dowiedział się Fakt, następnej edycji programu nie będzie!

Tomasz Kammel długo czekał na tę szansę. Po kilku latach przerwy znów mógł stanąć przed telewizyjną widownią. Do swojego debiutu w roli prowadzącego kabaretowy show przygotowywał się na najwyższych obrotach. Ćwiczył skecze, uczył się dowcipów, pisał śmieszne dialogi.

Program wszedł na antenę jesienią ubiegłego roku. Choć Tomek, partnerujący mu Mariusz Kałamaga (30 l.) i pozostali uczestnicy starali się jak mogli, to program nie tylko nie zabił nikogo śmiechem, ale też nie zatrzymał przed telewizorami zbyt wielu ludzi. Dlatego w wiosennej ramówce zabraknie dla niego miejsca.

Już po pierwszym odcinku widać było, że przyszłość show nie zapowiada się najlepiej, gdy liczba widzów była znacznie niższa niż u konkurencyjnego programu – nadawanego o tej samej porze ”Mam talent” w TVN. Szczere chęci, zapraszani goście i gagi prowadzących do końca edycji nie porwały widzów.

d1i2gs2

Tuż po zakończeniu emisji show Kammel podobno zabiegał jednak u szefów stacji, by miał on kontynuację. Na początku zdawało się, że mu się uda. Polsat chciał zmienić godzinę nadawania programu i dać Tomaszowi drugą szansę. Jednak ostateczna decyzja była dla prezentera brutalna. Stacja postanowiła, że „Stand Up – Zabij mnie śmiechem!” nie znajdzie się w ramówce.

Gwiazdor nie został całkowicie bez pracy. Na pocieszenie poprowadzi bowiem program publicystyczny „Pan, wójt i pleban” w Polsat News. Ale czy o to mu chodziło, gdy wracał do telewizji?

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

Rusin naśmiewała się z kilogramów Wellman?

d1i2gs2

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1i2gs2
d1i2gs2