Trwa ładowanie...

"Wielka Matura Polaków": TVP1 zaprasza widzów na egzamin dojrzałości

Share
"Wielka Matura Polaków": TVP1 zaprasza widzów na egzamin dojrzałościŹródło: AKPA
d1railh

Telewizyjna Jedynka w poniedziałek 23 kwietnia br. zorganizuje „Wielką Maturę Polaków. Zadania ściśle fajne”. Show poprowadzą Paulina Chylewska i Przemysław Babiarz.

„Wielka Matura Polaków. Zadania ściśle fajne” to program telewizyjny, w którym gwiazdy zmierzą się z takimi przedmiotami jak matematyka i fizyka. Pojawią się także pytania z biologii i chemii. Uczestnicy programu oraz widzowie przed telewizorami będą odpowiadać na 25 pytań podzielonych na 5 rund - po 5 pytań w każdej.

Na pytania w studiu w Warszawie odpowiadać będą gwiazdy estrady, sportu, literatury, telewizji i polityki m.in. Halina Frąckowiak, Michał Wiśniewski, Krzysiek Skiba, Krzysztof Baranowski, Ryszard Kalisz, Kasia Wilk, Maciek Musiał, Artur Partyka, Piotr Kraśko, Marek Zając, Beata Chmielowska Olech, Tadeusz Mosz, Grzegorz Miśtal, Kevin Aiston i Conrado Moreno.

d1railh

Uczestnicy będą walczyć o nagrodę pieniężna w wysokości 30 tys. zł. Zwycięzca będzie mógł przeznaczyć wygraną sumę na wybrany przez siebie cel związany z nauką, np. szkołę, w której zdawał maturę lub koło naukowe, do którego uczęszczał. Beneficjentami nagrody ma być młodzież.

Wśród przerywników pomiędzy kolejnymi rundami znajdą się eksperymenty przygotowane przez animatorów Centrum Nauki Kopernik oraz krótkie filmiki prezentujące dokonania polskich naukowców (np. matematyków z Poznania – złamanie kodu Enigmy, ciekawostki związane z matematykami ze szkoły lwowskiej).

Na muzycznej scenie podczas programu zagrają zespół Afromental oraz raper Duże Pe, który przygotuje freestyle poświęcony tematyce poruszanej w programie. Zaprezentowany zostanie także zrealizowany przez Tomasza Bagińskiego film poświęcony Marii Skłodowskiej Curie.

Program, który rozpocznie się o godz. 20.20, poprowadzą Paulina Chylewska i Przemysław Babiarz.

(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)
(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)

[

]( http://www.wirtualnemedia.pl )

d1railh

Zobacz także:

[

Jurorka znowu pokazala za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie!Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g ) * Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!* Teleshow.pl na Facebooku

d1railh
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1railh
d1railh