WP

Wiedźmin: Wyciekła konkretna data premiery serialu Netfliksa

Zapowiadano, że premiery serialu “Wiedźmin” Netfliksa można oczekiwać w ostatnim kwartale tego roku. Teraz mamy przeciek związany z konkretną datą. Wiemy też, kiedy ruszą prace nad drugim sezonem produkcji.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wiedźmin: Wyciekła konkretna data premiery serialu Netfliksa
Wiedźmin: Wyciekła konkretna data premiery serialu Netfliksa (Materiały prasowe)
WP

Wiedźmin: Wyciekła konkretna data premiery

Producenci zapowiadali, że "Wiedźmin" pojawi się na Netfliksie w ostatnim kwartale tego roku. Na blogu Recapped, którego informacje dotychczas się sprawdzały, podano ostateczną datę premiery serialu.

Według informacji zdobytych przez autora bloga pierwszy sezon "Wiedźmina" pojawi się na platformie 20 grudnia. Dość późno, fani uniwersum Geralta z Rivii oraz produkcji Netfliksa mogą być zniecierpliwieni.

WP

Jednak to nie jedyna informacja podana przez autora bloga. Dowiedział się też, kiedy rozpoczną się prace nad kolejnym sezonem serialu. Pierwsze zdjęcia zaplanowano na przełom grudnia 2019 i stycznia 2020 r.

Pozostaje czekać na oficjalne potwierdzenie daty premiery.

Netflix oparł serial "Wiedźmin" na prozie Andrzeja Sapkowskiego i seri gier. Sceny kręcono m.in. w Polsce, dokładnie w zamku w Ogrodzieńcu. W roli głównej Henry Cavill. W serialu pojawi się Maciej Musiał.

Polub WP Teleshow
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP