ycipk-3kvl54

”Wiedźmin” w Polsce. Serial Netflixa kręcony jest w naszym kraju

”Wiedźmin” jest kultowym już dziełem literackim Sapkowskiego, które osiągnęło jeszcze większy sukces w formie gry komputerowej. Tym razem polskie fantasy na warsztat wziął Netflix, który planuje wypuścić adaptację serialową. Jak się okazało, zdjęcia do serialu odbywają się również w Polsce.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
”Wiedźmin” w Polsce. Serial Netflixa kręcony jest w naszym kraju
”Wiedźmin” w Polsce. Serial Netflixa kręcony jest w naszym kraju (Materiały prasowe)
ycipk-3kvl54

”Wiedźmin” w Polsce – zdjęcia do serialu

”Wiedźmin”, serialowa produkcja Netflixa, kręcony był na terenie Węgier oraz hiszpańskiej wyspy La Palma, ale jak się okazało, ekipa filmowa zawitała także do Polski. Według nieoficjalnych doniesień zdjęcia mogą być kręcone w Zamku Ogrodzieniec , który znajduje się na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. Wielu fanów podejrzewa, że miejsce może pełnić funkcję Kaer Morhen – twierdzy, w której Wiedźmin Geralt się szkolił i wychowywał.

”Wiedźmin” – premiera serialu Netflixa

ycipk-3kvl54

Pierwszy sezon serialowego ”Wiedźmina” będzie zawierać 8 odcinków. Zgodnie z przewidywaniami serial ma zadebiutować w 2019 roku. Pracę na planie rozpoczęły się już zimą 2018 roku.

W roli główne, wiedźmina Geralta, wcieli się Henry Cavill. W obsadzie aktorskiej zobaczymy także Anyę Chalotrę (Yennefer), Freyę Allen (Ciri), Jodhi May (Calanthe), Björn Hlynur Haraldsson (Eist), Adam Levy (Myszowór), MyAnna Buring (Tissaia), Mimi Ndiweni (Fringilla), Therica Wilson-Read (Sabrina), Maciej Musiał (Sir Lazlo) oraz Millie Brady (Renfri).

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3kvl54

ycipk-3kvl54
ycipk-3kvl54