Trwa ładowanie...
d13o2pv

"Wiedźmin": Twórczyni serialu walczy z koronawirusem... polską wódką

Podczas gdy zdjęcia do prawie wszystkich seriali zostały przerwane, ekipa "Wiedźmina" jeszcze w weekend nie bała się koronawirusa i pracowała dalej. Zobaczcie, jak wyglądał stół Lauren S. Hissrich.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Showrunnera "Wiedźmina" zaprezentowała swój "sposób" na koronawirusa
Showrunnera "Wiedźmina" zaprezentowała swój "sposób" na koronawirusa (Materiały prasowe)
d13o2pv

W Polsce cały naród został poddany domowej kwarantannie, w USA i Kanadzie zamykane są kolejne plany seriali (Netflix hurtem zamknął wszystko, w tym "Stranger Things"), a tymczasem w Wielkiej Brytanii panuje zupełnie inne podejście. Życie toczy się dalej swoim torem, co jest świadomą strategią rządu, przekonanego, że skoro większość z nas prędzej czy później i tak nowym wirusem się zarazi, to nie ma powodu zamykać wszystkiego, żeby opóźnić epidemię.

Wiedźmin – polska wódka na koronawirusa

Ekipa "Wiedźmina", która znajduje się w Wielkiej Brytanii i kręci sceny dziejące się w Kaer Morhen, jeszcze w weekend pracowała jak gdyby nigdy nic. W tym tygodniu na planie byli obecni m.in. Henry Cavill (Geralt z Rivii), Freya Allan (Ciri), Kim Bodnia (Vesemir), Thue Rasmussen (Eskel), Paul Bullion (Lambert) i Yasen Atour (Coën). Cavill nosił czarne szkła kontaktowe, co znaczy, że w grę wchodziły sceny z eliksirami.

d13o2pv

Zobacz też: Jaskier z serialu naprawdę rozśmieszał Geralta!

W przyszłym tygodniu zdjęcia również miały powstawać zgodnie z planem, jednak według najświeższych informacji również "Wiedźmin" został wstrzymany.

Tym samym ekipa zaopatrzona nie tylko w mydło i żel antybakteryjny, ale też eliksiry, które pozwalały utrzymać pogodę ducha, również musiała zejść z planu.

d13o2pv

Lauren S. Hissrich, showrunnerka serialu, wrzuciła na Instagram zdjęcie stołu z polską Żubrówką. Tak do tej pory walczyła z koronawirusem w Londynie:

Przyszłoroczna premiera drugiego sezonu "Wiedźmina" jest w tej chwili zagrożona. Całość miała się składać z ośmiu odcinków, które wyreżyserują (po dwa) Stephen Surjik ("The Umbrella Academy"), Sarah O’Gorman ("Przeklęta"), Geeta V. Patel ("Meet The Patels") i Ed Bazalgette ("Upadek królestwa").

Do obsady dołączy Kim Bodnia ("Obsesja Eve") w roli Vesemira, a także Kristofer Hivju ("Gra o tron") jako Nivellen z opowiadania "Ziarno prawdy", Yasen Atour ("Young Wallander") jako Coën, Agnes Bjorn ("Potwór") jako Vereena, Paul Bullion ("Peaky Blinders") jako Lambert, Thue Ersted Rasmussen ("Szybcy i wściekli 9") jako Eskel, Aisha Fabienne Ross ("Dziewczyna z portretu") jako Lydia, a świeżo upieczona absolwentka szkoły aktorskiej Mecia Simson jako Francesca.

d13o2pv

Podziel się opinią

Share
d13o2pv
d13o2pv