Trwa ładowanie...
d4j6voc

"Wiedźmin" od Netflixa. Platforma udostępniła oficjalny plakat

Do premiery "Wiedźmina" na Netfliksie został niecały miesiąc. Z tej okazji na platformie pojawił się oficjalny plakat promujący serial.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Wiedźmin" Netflixa będzie utrzymany w stylistyce horroru
"Wiedźmin" Netflixa będzie utrzymany w stylistyce horroru (Materiały prasowe)
d4j6voc

Informacja o tym, że platforma streamingowa Netflix zdecydowała się zekranizować jedną z najważniejszych sag fantasy, zelektryzowała wszystkich. Showrunnerką została Lauren S. Hisrrich.

Widać, że platforma zainwestowała dużo energii i pieniędzy w nakręcenie "Wiedźmina". Bardzo chciała mieć bowiem serial, który dorówna rangą "Grze o tron". Sam autor książek Andrzej Sapkowski uważa, że to jest całkiem możliwe, co wyraził w wywiadzie dla włoskiej prasy.

Oficjalna premiera "Wiedźmina" na Netfliksie odbędzie się 20 grudnia. Na platformie od razu zostanie udostępnionych 8 odcinków pierwszej serii. 30 dni przed tym wydarzeniem na instagramowym profilu Netflixa pojawił się oficjalny plakat promujący serię. Widzimy na nim Henry'ego Cavilla jako Wiedźmina, tuż za nim po obu stronach wyłaniają się Yennefer (Anya Chalotra) oraz Ciri (Freya Allan).

d4j6voc

Fanów najbardziej jednak zainteresowała mapa w tle bohaterów z bardzo wyraźnie zaznaczonymi miejscami, które prawdopodobnie odwiedzi Wiedźmin. Szkoda, że na plakacie zabrakło Macieja Musiała, który również zagrał w serialu.

Nie możecie się doczekać premiery "Wiedźmina" tak jak my?

d4j6voc

Podziel się opinią

Share
d4j6voc
d4j6voc