Trwa ładowanie...
ycipk-pim7oj

"Wiedźmin": Netflix pokazał obsadę serialu. Wiele nowych i mało znanych twarzy

Poznaliśmy dziewięciu kolejnych członków obsady serialu, którzy pojawią się u boku Henry'ego Cavilla.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jodhi May, Henry Cavill i MyAnna Buring
Jodhi May, Henry Cavill i MyAnna Buring (Materiały prasowe)
ycipk-pim7oj

- To by było na tyle, jeśli chodzi o memy z obsadą "Wiedźmina" – napisał polski Netflix w mediach społecznościowych, zamieszczając grafikę z obsadą oczekiwanego serialu.

Zgodnie z zapowiedzią sprzed miesiąca, Henry Cavill zagra wiedźmina Geralta. Freya Allan, której największym osiągnięciem jest epizod w "Into the Badlands: Kraina Bezprawia", wcieli się w Ciri, zaś trzecią z głównych postaci, Yeneffer, zagra Anya Charlotta ("Wanderlust").

ycipk-pim7oj

Jodhi MayMay ("Ostatni Mohikanin", "Gra o tron") została Calanthe, Björn Hlynur Haraldsson ("Rodzina Borgiów") zagra Eista, Adam Levy ("Gladiator", serial "Rzym") wcieli się w Myszowora, zaś MyAnna Buring ("Zejście", saga "Zmierzch") to Tissaia. Co ciekawe, szwedzka aktorka miała już wcześniej do czynienia z "Wiedźminem", gdyż podkładała głos Annie Henrietcie w angielskiej wersji językowej w grze "Wiedźmin III: Dziki gon".

Fringillę sportretuje Mimi Ndiweni ("Tarzan: Legenda", "Kopciuszek"), rola Sabriny przypadła Therice Wilson-Read ("Suicide Club"), a ostatnią z potwierdzonych aktorek jest Millie Brady ("Upadek królestwa"), która wcieli się w Renfri.

Przypomnijmy, że serial "Wiedźmin" będzie kręcony na motywach twórczości Andrzeja Sapkowskiego w Europie, także w Polsce. Na liście płac pojawi się Tomasz Bagiński, Sean Daniel ("The Expanse"), Jason Brown ("The Expanse") i Jarosław Sawko z firmy Platige Image (zajmują się efektami specjalnymi), którzy będą producentami wykonawczymi. Serial ma być gotowy najwcześniej w 2020 r.

ycipk-pim7oj

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

Polub WP Teleshow
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-pim7oj

ycipk-pim7oj
ycipk-pim7oj