Trwa ładowanie...

Wiedzieliście w jakim filmie grała 17-letnia Anita Werner? Uczestniczka "Milionerów" miała z tym pytaniem największy problem

Choć kolejny odcinek "Milionerów" nie przyniósł głównej wygranej, to z całą pewnością pomógł zrealizować ambitny plan Magdaleny, która przyszła do programu, by wesprzeć córkę. Sprawdźcie, z jakimi pytaniami musiała się zmierzyć.

Wiedzieliście w jakim filmie grała 17-letnia Anita Werner? Uczestniczka "Milionerów" miała z tym pytaniem największy problemŹródło: Twitter
dd6imlu
dd6imlu

Magdalena usiadła naprzeciw Huberta Urbańskiego. już pod koniec poprzedniego odcinka. Odcinek rozpoczęła od pytania za 5 tys. zł. Zawodniczka szła jak burza i szybko osiągnęła gwarantowane 40 tys. zł.

Z pierwszego koła ratunkowego skorzystała dopiero przy filmowym pytaniu. Musiała wskazać, w jakim filmie zagrała 17-letnia Anita Werner. Niestety "pół na pół" nie rozwiało jej wątpliwości i była zmuszona poprosić publiczność o pomoc. Ta na szczęście bez wahania wskazała poprawną odpowiedź "B", czyli "Słodko gorzki". Magdalena wygrała 75 tys. zł.

Warto dodać, że film w reżyserii Władysława Pasikowskiego z 1996 r., był sporym zaskoczeniem dla fanów jego twórczości. Znany z mocnego, kryminalnego kina twórca wziął na warsztat problemy ówczesnych licealistów, co nie spotkało się z aprobatą widzów. Jednak dzięki "Słodko gorzkiemu" obecna gwiazda TVN24 zadebiutowała na szklanym ekranie i szybko zaczęła odnosić sukcesy w show-biznesie.

Niestety również kolejne pytanie sprawiło jej spory kłopot. Zawodniczka musiała wykazać się wiedzą z języka polskiego, wskazując ilość głosek w nazwie miasta nad Wieprzem, znanego z wiersza Brzechwy o pracującym w gąszczu chrząszczu. Po chwili namysłu Magdalena zaznaczyła odpowiedź "B", czyli 9 głosek i wygrała 125 tys. zł.

Ostatecznie zakończyła rozgrywkę po usłyszeniu pytania za ćwierć miliona złotych. Zawodniczka nie wiedziała o murach jakiego polskiego miasta śpiewał Jacques Brell i postanowiła się wycofać. Poprawna odpowiedź to oczywiście Warszawa.

dd6imlu

Jak sama przyznała, przyszła do "Milionerów" po to, by sfinansować studia prawnicze córki w Wielkiej Brytanii. Wygrana z całą pewnością pomoże jej w realizacji ambitnego planu.

dd6imlu
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dd6imlu