Trwa ładowanie...
31-08-2009 13:21

Wieczory komedii z "Californication"

Share
Wieczory komedii z "Californication"Źródło: Showtime
d31ydlo

Hank Moody (David Duchovny)
, główny bohater serialu ‘Californication’ powraca w drugiej części jako głowa rodziny, jednak jego myśli nadal krążą wokół płci pięknej i nowych, związanych z nią, gorących doznań… Zapraszamy na premierę ‘Californication 2’ 7 września o 22:00 w cyklu wieczory komedii w poniedziałki tylko na Universal Channel.

Hank Moody (David Duchovny) jest poczytnym pisarzem przechodzącym załamanie twórcze, prowadzącym rozpustny i niepoukładany tryb życia. Razem z Karen – kobietą, której nigdy nie przestał kochać oraz Rebeccą, ich nastoletnią córką, tworzą dość specyficzną rodzinę. Hank i Karen rozstali się, by pod koniec pierwszej części serialu uciec wspólnie z wesela Karen. Czy Hank będzie umiał zrezygnować z przygodnego seksu, pięknych partnerek i nowych doznań dla tylko jednej kobiety i to do końca życia? David Duchovny, aktor grający Hanka wydaje się być idealnie dobraną do tej roli osobą. Portale plotkarskie donoszą, że w życiu prywatnym David, podobnie jak Hank, także boryka się z problemami z uzależnieniem od… seksu. Podobno Davida na terapię do kliniki odwykowej wysłała żona Tea Leoni, natomiast Karen nakazała Hankowi poddać się zabiegowi wazektomii (chirurgicznej metodzie męskiej antykoncepcji)
.

‘Seksoholicy zazwyczaj podejmują pierwsze kroki ku wyleczeniu pod presją żony, partnerki lub rodziny - wyjaśnia Krzysztof Bojar, lekarz specjalista seksuolog, - ‘Leczenie nie jest jednak łatwe, proces terapeutyczny jest długi, ale wyleczenie jest możliwe. Trudność polega na tym, że celem terapii nie jest przecież abstynencja seksualna tylko nauczenie się budowania relacji partnerskich na nowych podstawach: uczuciu i emocjonalnej bliskości’.

d31ydlo

W drugiej części serialu wokół Hanka będzie wiele pokus, jak choćby sesja seksualna z popularną panią kucharz Chloe Metz (Meredith Monroe), zorganizowana specjalnie dla niego przez producenta muzyki Ashby’ego (Callum Keith Rennie), którego biografię pisze Hank. Nasz bohater zaliczy także wpadkę na imprezie, myląc pewną kobietę z Karen, a następnie jego myśli pochłonie nauczycielka od języka angielskiego - pani Patterson (Justine Bateman).

‘Kompulsywna potrzeba seksualna dominuje stanowiąc sens życia, nie podlega kontroli, jest realizowana mimo wielorakich szkód wyrządzanych uzależnionemu od seksu człowiekowi – dodaje Krzysztof Bojar, - ‘Nie znamy jeszcze przyczyny, dlaczego pewna część ludzi uzależnia się od seksu, wiemy natomiast, że 90% przypadków dotyczy mężczyzn’.

Jak można przeczytać na portalach plotkarskich, David Duchovny w ciągu długoletniego małżeństwa z Teą Leoni zdradzał żonę wiele razy, szukając partnerek na jedną noc. Ponoć nie raz korzystał z usług znanych w Hollywood prostytutek oraz odwiedzał domy publiczne. ‘Formy uzależnień są bardzo różne, może to być patologiczna masturbacja, pornografia, cyberseks, czy właśnie ciągłe poszukiwanie nowych partnerów seksualnych i korzystanie z usług prostytutek’ – uważa Krzysztof Bojar.

W 2008 r. David Dychovny za rolę Hanka Moody’ego zdobył prestiżową nagrodę Złotego Globu.

d31ydlo
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d31ydlo
d31ydlo