Trwa ładowanie...
26-10-2010 12:06

Więcej "Licencji na wychowanie" w Internecie

Więcej "Licencji na wychowanie" w InternecieŹródło: TVP
d3iiyqq
d3iiyqq

Firma A2 Multimedia ― we współpracy z ATM Grupą i TVP ― wyprodukuje specjalny format internetowy bazujący na postaciach i fabule z serialu „Licencja na wychowanie”, emitowanego na antenie TVP2.

Seria tzw. webisodów (od połączenia angielskich zwrotów web i episode) będzie pozwalała na poznanie osobistych odczuć i refleksji dzieci z rodzin Barańskich i Leszczyńskich.

Młodzi bohaterowie będą wyrażać opinie o „metodach wychowawczych” stosowanych przez rodziców, prowokując tym samym swoje pokolenie do dyskusji na ten temat.

„Licencja na wychowanie ― Przypadki” będą emitowane na portalu www.tivi.pl już od 27 października.

d3iiyqq

Idea serialowych webisodów polega na tworzeniu dodatkowych, nie emitowanych w telewizji form bazujących na bohaterach i akcji z telewizyjnych produkcji. Taka formuła pozwalana na kreowanie społeczności skupionych wokół danego tytułu i rozszerzenie targetu o młodych internautów.

Internetowych odpowiedników doczekały się m.in. amerykańskie produkcje takie jak „Chirurdzy”, „Dexter”, „Lost” czy „Gotowe na wszystko”.

„Licencja na wychowanie -” to pierwszy polski serial, z którym, równolegle do emisji w TVP zostaną powiązane webizody .Odcinki zostaną udostępnione na - posiadającej także funkcje portalu społecznościowego - platformie telewizyjnej Tivi.pl, na której już dziś można oglądać internetowe produkcje A2 Multimedia, m.in. „Bee like Avril Lavigne”, „Klatka.B”, „Pitu, Pitu”, „Pomydleni”, „N1ckola”, „Blog obok”, „Waga”, „Nie-zła mama” i „Akademiki”.

Zobacz także:

d3iiyqq

[

BOŻENKA Z "KLANU" JAKIEJ NIE ZNACIE! FOTO ]( http://teleshow.wp.pl/bozenka-z-klanu-jakiej-nie-znacie-6026598672548993g )
[

ONI DORASTALI NA NASZYCH OCZACH. ZOBACZCIE! ]( http://teleshow.wp.pl/dorastanie-na-telewizyjnym-ekranie-6026599915213953g )
[

TYCH ZDJĘĆ GWIAZDY WSTYDZĄ SIĘ NAJBARDZIEJ ]( http://film.wp.pl/gwiazdy-w-najbardziej-zenujacych-momentach-6025280354886273g )

d3iiyqq
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3iiyqq