Trwa ładowanie...

Widzowie zmieszani odcinkiem z Szycem i Zamachowskim. Banalne pytania i nuda w "Milionerach"

Program "Milionerzy" przygotował nie lada gratkę dla fanów "Listów do M. 3". Z okazji Mikołajek zostaną wyemitowane dwa specjalne odcinki "Milionerów", w których wezmą udział aktorzy filmowego hitu. O milion złotych w środę walczył duet Borys Szyc i Zbigniew Zamachowski. Jak wypadli?

Widzowie zmieszani odcinkiem z Szycem i Zamachowskim. Banalne pytania i nuda w "Milionerach"Źródło: stopklatka/TVN
d354tce
d354tce

Wygrana z tego specjalnego, niemal godzinnego odcinka zostanie przekazana na podopiecznych fundacji TVN "Nie jesteś sam". Aktorski duet czuł się zmobilizowany, aby zgarnąć jak najwyższą stawkę.

Z pierwszym bożonarodzeniowym pytaniem o Gwiazdę Betlejemską Szyc i Zamachowski nie mieli problemu. Niestety, później pojawiły się kłopoty. Poprosili o koło ratunkowe 50/50 i ostatecznie na pytanie: "Jaki ciuch ciucha wykształciuch", odpowiedzieli, że: znoszony. Po przerwie reklamowej okazało się, że był to świetny strzał. Widzowie zauważyli jednak, że było to dość podchwytliwe pytanie, jak na ten etap gry.

Z kolejnymi pytaniami Szyc i Zamachowski nie mieli problemu i już mieli 5 tys. zł na koncie. Wątpliwości pojawiły się przy zagadnieniu o Kolumnę McPhersona. Po konsultacjach aktorski duet zaznaczył odpowiedź A: typ zawieszenia w samochodach i to była dobra decyzja. Kolejne też nie należały do najgorszych. Zanim się obejrzeliśmy, gwiazdy "Listów do M. 3" zgarnęły 40 tys. zł. Zdaje się, że w tym odcinku największą atrakcją nie były zmagania z wiedzą i pytaniami, a sposób dedukcji i komediowy talent obu aktorów.

Wątpliwości pojawiły się przy pytaniu o wspólne dzieło Jana Styki i Wojciecha Kossaka, które mierzy 114 m długości. W jakim mieście się znajduje: Lwowie, Wrocławiu, Krakowie, Warszawie. Gracze obstawili, że chodzi o Panoramę Racławicką, którą można oglądać w stolicy Dolnego Śląska i wygrali.

d354tce

Przy pytaniu o 125 tys. zł duet postanowił wykorzystać drugie koło ratunkowe. Szyc i Zamachowski poprosili publiczność o podpowiedź przy zagadnieniu o narzędzie, którym luzuje się kaczkę. Gracze zaufali typowanej przez większość odpowiedzi i zaznaczyli ostry nóż, co było dobrą decyzją. Program dobiegł końca, gdy aktorski duet wygrał 250 tys. zł i szykował się do dalszej rozgrywki.

Internauci w trakcie programu zaczęli zmieniać zdanie, co do poziomu odcinka. Zauważyli, że w dalszym etapie gry, są coraz łatwiejsze pytania. W serwisach społecznościowych nie brakowało ostrych reakcji. Były słuszne?

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

ZOBACZ TAKŻE: Gwiazdy na robocie #5: Hubert Urbański zdradza tajniki "Milionerów"

d354tce
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d354tce