Trwa ładowanie...
d3dor7z

Widzowie zdezorientowani występem Kombi podczas Sylwestra. Dwa różne miasta, dwa rożne zespoły

Nie da się ukryć, że tegoroczne koncerty sylwestrowe zgromadziły imponującą publiczność. Widzowie w sieci żywiołowo komentowali, które widowisko i którzy wykonawcy są najlepsi. Jeden z występów nie tylko ich podzielił, ale zupełnie zbił z tropu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Zespół Kombi ze Sławomirem Łosowskim
Zespół Kombi ze Sławomirem Łosowskim (ONS.pl)
d3dor7z

Spora część widzów, niezorientowanych w historii zespołu, poczuła się zbita z tropu. Dwa różne zespoły o tych samych nazwach na różnych koncertach sylwestrowych nie tylko wprawiły w zdumienie, ale rozpoczęły internetową dyskusję, która z grup jest prawdziwą. Przypomnijmy, że Kombi, które powstało jeszcze w latach 70. tworzyli m.in. Grzegorz Skawiński, Waldemar Tkaczyk i Sławomir Łosowski. Pod koniec lat 80. Skawiński zdecydował się jednak na karierę solową, a w 2003 roku - wraz z Waldemarem Tkaczykiem i Janem Plutą - założył zespół Kombii, z którym gra do dzisiaj. Łosowski z kolei, na prośby fanów, rok później reaktywował Kombi i do dziś również koncertuje. (Więcej na ten temat możecie przeczytać tutaj).

Jakież więc było zdziwienie niektórych, gdy te same piosenki usłyszeli i w TVN, i w TVP, niemal w tym samym czasie. W sieci posypała się lawina komentarzy (zachowano oryginalną pisownię).

- Czy ja mam rozdwojenie jaźni? Bo niedawno to ja chyba Kombi na TVN słyszałam.
- Facet udający Kombi krzyczy, że dla takich chwil warto żyć. Nic bardziej powalonego w branży rozrywkowej już w 2018 się nie zadzieje.
- Mam rozdwojenie jaźni przez Kombi. W Warszawie (TVN) Grzegorz bez włosów, a w Zakopcu (TVP2) z włosami.

Byli jednak i tacy, którzy doskonale wiedzieli o dwóch grupach, ale podzielili się co do tego, która jest właściwą i która gra lepiej. Na Twitterze pojawiło się sporo wypowiedzi, w których bardziej chwalono zespół Łosowskiego (zachowano oryginalną pisownię).

d3dor7z

- Pierwszy raz po nastu latach usłyszałem prawdziwe Kombi! Brawo Łosowski.
- Sławomir Łosowki - prawdziwe Kombi - klasa.
- To właśnie było prawdziwe Kombi - bez Skawińskiego.

A wam jak się podobały oba występy? Oglądaliście koncerty sylwestrowe?

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d3dor7z

Podziel się opinią

Share
d3dor7z
d3dor7z