Trwa ładowanie...
d2xz442

Widzowie snują teorie po zapowiedzi nowego odcinka programu "Rolnik szuka żony"

Rolnicy wybierają się do swoich kandydatek, by poznać przyszłych teściów. Kiedy w zwiastunie pokazane są sceny z Grzegorzem, Łukaszem, Janem oraz Krzysztofem - brak w nich Marka. Internauci od razu to zauważyli.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Marek nie pojawił się w zapowiedzi nowego odcinka.
Marek nie pojawił się w zapowiedzi nowego odcinka. (facebook.com, Fot: Facebook.com)
d2xz442

Marek w minionym odcinku zaskoczył swoją decyzją. Większość widzów, a nawet mama rolnika, byli przekonani, że wybierze Anetę. Rolnik jednak postanowił pogłębić znajomość z Aleksandrą... Zdziwienie i niedowierzanie - tak najprościej określić reakcję na decyzję uczestnika show TVP.

W sieci pojawił się nowy 30-sekundowy zwiastun. Czujni widzowie już zaczęli snuć teorie na temat tego, dlaczego Marek nie pojawił się w zapowiedzi.

"Ja myślę, że Marek źle wybrał. Ta kobieta jakoś mi do niego nie pasuje, taka bardzo wyniosła się wydaje.Ta blondynka by do niego pasowała, sprawiała wrażenie ciepłej i rodzinnej. No to czekamy do niedzieli, przekonamy się, co to się podziało" - analizuje jedna z internautek. "Ooo, a Marka nie będzie?", "No wlaśnie? Co z Markiem?" - pytają inni. "Marek... wyczuwam, że będzie jak z Markiem, z poprzedniej edycji" - wnioskują fani. Przypomnijmy, że w poprzedniej edycji uczestnik nie znalazł miłości w programie.

d2xz442

Być może nie starczyło czasu, by pokazać, co działo się z Markiem. Wszyscy cierpliwie muszą poczekać do niedzieli. Być może nie wszystko stracone!

d2xz442

Podziel się opinią

Share

d2xz442

d2xz442