Trwa ładowanie...

Widzowie snują teorie po zapowiedzi nowego odcinka programu "Rolnik szuka żony"

Rolnicy wybierają się do swoich kandydatek, by poznać przyszłych teściów. Kiedy w zwiastunie pokazane są sceny z Grzegorzem, Łukaszem, Janem oraz Krzysztofem - brak w nich Marka. Internauci od razu to zauważyli.

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Widzowie snują teorie po zapowiedzi nowego odcinka programu "Rolnik szuka żony"Źródło: facebook.com, fot: Facebook.com
d6r06t3

Marek w minionym odcinku zaskoczył swoją decyzją. Większość widzów, a nawet mama rolnika, byli przekonani, że wybierze Anetę. Rolnik jednak postanowił pogłębić znajomość z Aleksandrą... Zdziwienie i niedowierzanie - tak najprościej określić reakcję na decyzję uczestnika show TVP.

W sieci pojawił się nowy 30-sekundowy zwiastun. Czujni widzowie już zaczęli snuć teorie na temat tego, dlaczego Marek nie pojawił się w zapowiedzi.

"Ja myślę, że Marek źle wybrał. Ta kobieta jakoś mi do niego nie pasuje, taka bardzo wyniosła się wydaje.Ta blondynka by do niego pasowała, sprawiała wrażenie ciepłej i rodzinnej. No to czekamy do niedzieli, przekonamy się, co to się podziało" - analizuje jedna z internautek. "Ooo, a Marka nie będzie?", "No wlaśnie? Co z Markiem?" - pytają inni. "Marek... wyczuwam, że będzie jak z Markiem, z poprzedniej edycji" - wnioskują fani. Przypomnijmy, że w poprzedniej edycji uczestnik nie znalazł miłości w programie.

d6r06t3

Być może nie starczyło czasu, by pokazać, co działo się z Markiem. Wszyscy cierpliwie muszą poczekać do niedzieli. Być może nie wszystko stracone!

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d6r06t3
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d6r06t3
d6r06t3