RozrywkaWidzowie snują teorie po zapowiedzi nowego odcinka programu "Rolnik szuka żony"

Widzowie snują teorie po zapowiedzi nowego odcinka programu "Rolnik szuka żony"

Widzowie snują teorie po zapowiedzi nowego odcinka programu "Rolnik szuka żony"
Źródło zdjęć: © facebook.com | Facebook.com

14.11.2018 15:16, aktual.: 14.11.2018 16:54

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Rolnicy wybierają się do swoich kandydatek, by poznać przyszłych teściów. Kiedy w zwiastunie pokazane są sceny z Grzegorzem, Łukaszem, Janem oraz Krzysztofem - brak w nich Marka. Internauci od razu to zauważyli.

Marek w minionym odcinku zaskoczył swoją decyzją. Większość widzów, a nawet mama rolnika, byli przekonani, że wybierze Anetę. Rolnik jednak postanowił pogłębić znajomość z Aleksandrą... Zdziwienie i niedowierzanie - tak najprościej określić reakcję na decyzję uczestnika show TVP.

W sieci pojawił się nowy 30-sekundowy zwiastun. Czujni widzowie już zaczęli snuć teorie na temat tego, dlaczego Marek nie pojawił się w zapowiedzi.

"Ja myślę, że Marek źle wybrał. Ta kobieta jakoś mi do niego nie pasuje, taka bardzo wyniosła się wydaje.Ta blondynka by do niego pasowała, sprawiała wrażenie ciepłej i rodzinnej. No to czekamy do niedzieli, przekonamy się, co to się podziało" - analizuje jedna z internautek. "Ooo, a Marka nie będzie?", "No wlaśnie? Co z Markiem?" - pytają inni. "Marek... wyczuwam, że będzie jak z Markiem, z poprzedniej edycji" - wnioskują fani. Przypomnijmy, że w poprzedniej edycji uczestnik nie znalazł miłości w programie.

Być może nie starczyło czasu, by pokazać, co działo się z Markiem. Wszyscy cierpliwie muszą poczekać do niedzieli. Być może nie wszystko stracone!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (68)
Zobacz także