Trwa ładowanie...

Widzowie ratują Szymona Majewskiego

Widzowie ratują Szymona MajewskiegoŹródło: ONS.pl
d4gikwz
d4gikwz

Wiadomo już, że program "Szymon Majewski Show" będzie nadawany w wiosennej ramówce stacji TVN.

Program, tuż po emisji pierwszych odcinków w ramówce jesiennej, miał bardzo kiepskie wskaźniki oglądalności. Władze stacje były zaniepokojone tym stanem rzeczy i rozważały nawet całkowite zdjęcie z anteny. Widzowie jednak przejęli się losem programu i jego prowadzącego i tłumnie zasiadali przed telewizorem. Słupki oglądalności rosły, dziewiąty sezon "Szymon Majewski Show" oglądało średnio 2,83 mln widzów.

- Program będzie kontynuowany w wiosennej ramówce - powiedział portalowi Wirtualnemedia.pl Bogdan Czaja, zastępca dyrektora programowego TVN.

Największą widownią cieszył się odcinek z 30 listopada, (3,77 mln), najmniejszą - odcinek z 7 września (2,19 mln).

- Nie ma potrzeby podejmowania jakichś nadzwyczajnych działań. Natomiast oczywiście rozmawiamy z samym Szymonem i producentami programu o tym co nam się podoba, a co nie. Wiadomo, że w takim programie zdarzają się lepsze i gorsze pomysły, a nawet te dobre w pewnym momencie po prostu się wyczerpują. Kiedy wyczerpie się formuła "Szymon Majewski Show" to będziemy myśleć o nowych propozycjach , ale to jeszcze nie jest ten moment. Wiosną "SMS" na pewno będzie w ramówce - podsumowuje sprawę Czaja.

d4gikwz
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4gikwz