Widzowie pokochali ją w programie "Gogglebox. Przed telewizorem". Sylwia Bomba urodziła

Widzowie pokochali ją w programie "Gogglebox. Przed telewizorem". Sylwia Bomba urodziła
Źródło zdjęć: © Instagram.com | Instagram

11.12.2018 12:23, aktual.: 11.12.2018 13:53

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Sylwię Bombę widzowie mogą kojarzyć z "Gogglebox. Przed telewizorem". Uczestniczka telewizyjnego show pochwaliła się radosną wiadomością. Urodziła córeczkę.

Program "Gogglebox" emitowany jest na antenie TTV od kilku dobrych lat. Bohaterowie tej produkcji komentują wybrane produkcje telewizyjne i w mig zyskują sympatię widzów. Głównie przez swoją szczerość. Jedną z tych osób jest właśnie Sylwia Bomba.

Na Instagramie aktualnie obserwuje ją ponad 200 (!) tys. fanów. I tam dzieli się z obserwatorami zdjęciami oraz przemyśleniami. Na bieżąco też informowała, jak przebiega jej ciąża. No i w końcu mogła pochwalić się, że urodziła Antosię.

"Dzisiaj 10.12.2018 o godzinie 2:00 w nocy w szpitalu im. Św Rodziny przyszła na świat nasza córeczka Antosia. 3965 gram, 53 cm, 10/10 oraz gęstwina czarnych włosków. Dziękuje wspaniałej położnej Pani Annie za bardzo sprawne przeprowadzenie porodu siłami natury" - napisała na Instagramie.

Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo gratulacji, a sama fotka zebrała prawie 100 tys. polubień. "Bardzo dziękuję wam za wszystkie słowa otuchy i wsparcia przez ostatnie brzuszkowe miesiące" - podziękowała fanom.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (47)
Zobacz także