Trwa ładowanie...
dak0mgz

Widzowie nie zobaczą pogrzebu Lucjana Mostowiaka? Produkcja znalazła inne rozwiązanie

Śmierć Witolda Pyrkosza była szokiem dla wszystkich fanów "M jak miłość". Scenarzyści nie mieli wyjścia – musieli zmienić scenariusz i wprowadzić wątek pożegnania serialowego Lucjana. Jak pożegnają najstarszego z rodu Mostowiaków?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Witold Pyrkosz
Witold Pyrkosz (Materiały prasowe)
dak0mgz

Nie nastąpi to jednak od razu. Odcinki nagrywane są z dużym wyprzedzeniem, więc Witolda Pyrkosza będziemy mogli oglądać jeszcze po wakacjach aż do października. Pewne jest także, że twórcy nie mają zamiaru szukać aktora, który mógłby zastąpić Pyrkosza. Lucjan Mostowiak zostanie uśmiercony.

Nierozwiązaną kwestią był jednak sposób, w jaki serial pożegna się z seniorem rodu Mostowiaków. – Ustalone zostało już na pewno, że nie będziemy kręcić sceny pogrzebu. Pożegnanie bohatera rozegrane zostanie w inny sposób. W tej sytuacji, niestety, to życie wyręczyło scenarzystów – mówiła Teresa Lipowska w jednym z wywiadów.

Widzowie już we wrześniu dowiedzą się o kłopotach zdrowotnych Lucjana Mostowiaka. Jak poinformował "Fakt" okaże się, że będzie miał poważne problemy z sercem i niespodziewanie umrze. Fani "M jak miłość" nie zobaczą go jednak na łożu śmierci, a o jego odejściu tylko usłyszą...

Zobacz także: Basia Kurdej-Szatan o nowym serialu TVP

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

dak0mgz

Podziel się opinią

Share
dak0mgz
dak0mgz