Trwa ładowanie...
d2cjq8d

Widzowie "Milionerów" znów zawiedzeni. Poszło o pytania i poziom wiedzy uczestników

Publiczność już myślała, że zgodnie z ich życzeniem w "Milionerach" pojawiły się trudniejsze pytania. Gra kolejnego uczestnika rozwiała ich nadzieje. Maciej odpadł na liczbie kręgów kręgosłupa. Znalibyście poprawną odpowiedź?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Uczestniczka show zawiodła oczekiwania widzów
Uczestniczka show zawiodła oczekiwania widzów (Materiały prasowe)
d2cjq8d

W początku czwartkowego odcinka Hubert Urbański wyłonił kolejnego kandydata na milionera. Eliminacje pomyślnie przeszła uśmiechnięta Magda z Sandomierza, która jest terapeutą i przebywa obecnie na urlopie macierzyńskim. Z początkowymi zagadnieniami uczestniczka nie miała żadnych problemów.

Dopiero przy pytaniu, które brzmiało: Największa ćma w Polsce to zmierzchnica: A. mniszka B. trupia główka C. królowej D. żeglarz, Magda zaczęła mieć problemy. Poprosiła o koło ratunkowe - publiczność. Niestety widownia nie była jednomyślna, a zawodniczka zaznaczyła nieprawidłową odpowiedź i wygrała jedynie tysiąc złotych. Internauci uznali, że pytanie było niezwykle trudne, jak na ten etap gry.

Kolejnym graczem był Maciej z Pabianic, który z wykształcenia jest nauczycielem muzyki, ale na co dzień gra w zespole. Przy dwóch pierwszych zagadnieniach nie miał żadnego problemu. Dopiero przy grze o 2 tys. zł. zaczął mieć wątpliwości. Kłopotliwe pytanie brzmiało: Jeśli słuchamy czegoś z niedowierzaniem, to słuchamy tego jak bajki: A. o żelaznym wilku, B. o żelaznej dziewicy, C. o żelaznej kurtynie, D. o stalowej woli.

d2cjq8d

Gracz poprosił o pomoc publiczności i zaznaczył poprawną odpowiedź A, wskazaną przez widownię. Kolejną chwilę zwątpienia Maciej zaliczył przy grze o 10 tys. zł. Uczestnik zaznaczył jednak, że Morze Koralowe leży na terytorium Australii i to był strzał w 10. Kolejne zagadnienie, dotyczące poprzednika Angeli Merkel, nie sprawiło już Maciejowi najmniejszych problemów. Był to oczywiście Gerhard Schroeder.

Problemy pojawiły się przy pytaniu, które brzmiało: Który odcinek kręgosłupa człowieka ma najwięcej kręgów: A. krzyżowy, B. lędźwiowy, C. piersiowy D. szyjny. Gracz poprosił o koło ratunkowe - pół na pół. Pozostawiono odpowiedzi A i C. Nie rozwiało jednak ono jego wątpliwości. Uczestnik postanowił zadzwonić do ojca. Ryszard postawił na odcinek krzyżowy i tak zaznaczył Maciej. Nie była to jednak dobra decyzja, a widzowie nie kryli rozczarowania.

Początkowo widzowie byli pod wrażeniem poziomu pytań, które podczas gry Magdy wydawały się dość trudne. Gdy zaczął odpowiadać Maciej, zmienili zdanie. Zgodzicie się z nimi?

ZOBACZ TAKŻE: Hubert Urbański o kulisach nowego sezonu "Milionerów"

Tutaj możecie obejrzeć "Milionerów"

   WP.PL
(WP.PL)
icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d2cjq8d

Podziel się opinią

Share
d2cjq8d
d2cjq8d