Trwa ładowanie...

Widzowie "Milionerów" znów zawiedzeni. Poszło o pytania i poziom wiedzy uczestników

Publiczność już myślała, że zgodnie z ich życzeniem w "Milionerach" pojawiły się trudniejsze pytania. Gra kolejnego uczestnika rozwiała ich nadzieje. Maciej odpadł na liczbie kręgów kręgosłupa. Znalibyście poprawną odpowiedź?

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Widzowie "Milionerów" znów zawiedzeni. Poszło o pytania i poziom wiedzy uczestnikówŹródło: Materiały prasowe
d5lg5cw
d5lg5cw

W początku czwartkowego odcinka Hubert Urbański wyłonił kolejnego kandydata na milionera. Eliminacje pomyślnie przeszła uśmiechnięta Magda z Sandomierza, która jest terapeutą i przebywa obecnie na urlopie macierzyńskim. Z początkowymi zagadnieniami uczestniczka nie miała żadnych problemów.

Dopiero przy pytaniu, które brzmiało: Największa ćma w Polsce to zmierzchnica: A. mniszka B. trupia główka C. królowej D. żeglarz, Magda zaczęła mieć problemy. Poprosiła o koło ratunkowe - publiczność. Niestety widownia nie była jednomyślna, a zawodniczka zaznaczyła nieprawidłową odpowiedź i wygrała jedynie tysiąc złotych. Internauci uznali, że pytanie było niezwykle trudne, jak na ten etap gry.

Kolejnym graczem był Maciej z Pabianic, który z wykształcenia jest nauczycielem muzyki, ale na co dzień gra w zespole. Przy dwóch pierwszych zagadnieniach nie miał żadnego problemu. Dopiero przy grze o 2 tys. zł. zaczął mieć wątpliwości. Kłopotliwe pytanie brzmiało: Jeśli słuchamy czegoś z niedowierzaniem, to słuchamy tego jak bajki: A. o żelaznym wilku, B. o żelaznej dziewicy, C. o żelaznej kurtynie, D. o stalowej woli.

d5lg5cw

Gracz poprosił o pomoc publiczności i zaznaczył poprawną odpowiedź A, wskazaną przez widownię. Kolejną chwilę zwątpienia Maciej zaliczył przy grze o 10 tys. zł. Uczestnik zaznaczył jednak, że Morze Koralowe leży na terytorium Australii i to był strzał w 10. Kolejne zagadnienie, dotyczące poprzednika Angeli Merkel, nie sprawiło już Maciejowi najmniejszych problemów. Był to oczywiście Gerhard Schroeder.

Problemy pojawiły się przy pytaniu, które brzmiało: Który odcinek kręgosłupa człowieka ma najwięcej kręgów: A. krzyżowy, B. lędźwiowy, C. piersiowy D. szyjny. Gracz poprosił o koło ratunkowe - pół na pół. Pozostawiono odpowiedzi A i C. Nie rozwiało jednak ono jego wątpliwości. Uczestnik postanowił zadzwonić do ojca. Ryszard postawił na odcinek krzyżowy i tak zaznaczył Maciej. Nie była to jednak dobra decyzja, a widzowie nie kryli rozczarowania.

Początkowo widzowie byli pod wrażeniem poziomu pytań, które podczas gry Magdy wydawały się dość trudne. Gdy zaczął odpowiadać Maciej, zmienili zdanie. Zgodzicie się z nimi?

ZOBACZ TAKŻE: Hubert Urbański o kulisach nowego sezonu "Milionerów"

WP.PL
Źródło: WP.PL
icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d5lg5cw
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d5lg5cw