Widzowie kpią z "Korony królów": "Zbieramy firanki i koce na kostiumy". Jest aż tak źle?

Widzowie kpią z "Korony królów": "Zbieramy firanki i koce na kostiumy". Jest aż tak źle?
Źródło zdjęć: © Facebook.com
Michał Dziedzic

04.01.2018 07:31, aktual.: 04.01.2018 17:12

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Internauci nie mają litości. Na Facebooku powstał prześmiewczy fanpage "Cała Polska zbiera firanki i koce na kostiumy dla Korony Królów". O co chodzi?

"Korona królów" zapowiadana była jako najdroższy serial TVP, który z dbałością o detal w przystępny sposób przybliży nam losy średniowiecznych władców. Niestety porównania do "Wspaniałego stulecia" okazały się przedwczesne. Widzowie narzekają nie tylko na to, że serial mocno odbiega od historycznych realiów, ale też, że jakość kostiumów pozostawia wiele do życzenia. Zdaniem internautów wyglądają one tak amatorsko, że równie dobrze mógłyby być uszyte z koców i firanek. Stąd też nazwa prześmiewczego fanpage'a na Facebooku.

Obraz
© Facebook.com

Podobne zdanie o kostiumach w serialu ma autor strony "Unicorns. Ubiory dawne od podszewki".

- Rozumiem problemy wiecznie okrojonego budżetu i konieczność korzystania z tego, co jest na magazynach. Nie rozumiem jednak jednego- brzydoty, kiczu, ordynarnego "bogactwa" realizującego się w tanim błysku poliestrowej satyny i sztucznego złota, no nie rozumiem... I błagam, nie porównujmy tego nawet do "Wspaniałego Stulecia", bo tam kostiumy (chociaż bez związku z historią) były przynajmniej ładne - napisał na Faceboooku (pisownia oryginalna).

Co myślicie o telenoweli "Korona królów"? Jest aż tak źle?

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (151)
Zobacz także