Trwa ładowanie...
d281xdr

Widzowie kpią z "Korony królów": "Zbieramy firanki i koce na kostiumy". Jest aż tak źle?

Internauci nie mają litości. Na Facebooku powstał prześmiewczy fanpage "Cała Polska zbiera firanki i koce na kostiumy dla Korony Królów". O co chodzi?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

"Korona królów"
"Korona królów" (Facebook.com)
d281xdr

"Korona królów" zapowiadana była jako najdroższy serial TVP, który z dbałością o detal w przystępny sposób przybliży nam losy średniowiecznych władców. Niestety porównania do "Wspaniałego stulecia" okazały się przedwczesne. Widzowie narzekają nie tylko na to, że serial mocno odbiega od historycznych realiów, ale też, że jakość kostiumów pozostawia wiele do życzenia. Zdaniem internautów wyglądają one tak amatorsko, że równie dobrze mógłyby być uszyte z koców i firanek. Stąd też nazwa prześmiewczego fanpage'a na Facebooku.

   Facebook.com
(Facebook.com)

Podobne zdanie o kostiumach w serialu ma autor strony "Unicorns. Ubiory dawne od podszewki".

d281xdr

- Rozumiem problemy wiecznie okrojonego budżetu i konieczność korzystania z tego, co jest na magazynach. Nie rozumiem jednak jednego- brzydoty, kiczu, ordynarnego "bogactwa" realizującego się w tanim błysku poliestrowej satyny i sztucznego złota, no nie rozumiem... I błagam, nie porównujmy tego nawet do "Wspaniałego Stulecia", bo tam kostiumy (chociaż bez związku z historią) były przynajmniej ładne - napisał na Faceboooku (pisownia oryginalna).

Co myślicie o telenoweli "Korona królów"? Jest aż tak źle?

d281xdr

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d281xdr

Podziel się opinią

Share
d281xdr
d281xdr