Trwa ładowanie...

Widzowie "Ameryka Express" mają dość Aleksandry Domańskiej. "Aż kusi, żeby przełączyć program"

Jeśli trzeba byłoby wskazać osobę, która zbiera najwięcej negatywnych komentarzy w sieci, to byłaby to Aleksandra Domańska. Widzowie po środowym odcinku dali upust emocjom.
Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Na aktorkę wylała się fala hejtu.
Na aktorkę wylała się fala hejtu.Źródło: East News, Fot: East News
dh75oyf

Z odcinka eliminacyjnego show TVN odpadli Lara Gessler i Piotr Sałata. Dla widzów było to spore zaskoczenie, ponieważ do tej pory radzili sobie doskonale. I niewątpliwie byli jedną z najbardziej lubianych par. "Wielka szkoda, pokazali klasę. Zero kłótni, narzekań. Jest zadanie do wykonania, to robimy. Do tego bardzo pozytywni i przy tym prawdziwi" - czytamy w komentarzach na Facebooku.

Jednak taki obrót spraw pobudził internautów, którzy już od dłuższego czasu typują jako "najgorszą parę" Aleksandrę Domańską i jej brata. Głównie przez to, że aktorka bardzo dużo narzeka.

dh75oyf

Komentarze mówią wszystko. "Niestety, pani Domańska, podobnie jak Dorota Gardias, tylko sobie zaszkodziła tym programem. Lara jesteś super pozytywną osobą", "Domańska co odcinek tylko narzeka i cały czas powtarza, że kończy z programem. I mało tego, przez pół programu cały czas kamery kierowane są na nią i jej "urzekające" historie, co aż kusi, żeby przełączyć program. Powinni odpaść i dać szansę osobom, które są ambitne i mimo, że jest ciężko, potrafią się bawić", "Domańska powinna jechać do domu! W każdym odcinku już "prawie" rezygnuje" - piszą zdenerwowani widzowie "Ameryka Express".

Oglądaliście środowy odcinek "Ameryka Express"?

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

dh75oyf

Podziel się opinią

Share
dh75oyf
dh75oyf