Trwa ładowanie...
27-06-2011 13:09

[wideo] Relacja z Dnia Smerfa i bicia rekordu Guinnessa

[wideo] Relacja z Dnia Smerfa i bicia rekordu Guinnessa
dy68zn9
dy68zn9

Zapraszamy do obejrzenia relacji z Dnia *Smerfa, który 25 czerwca rozpalał miłośników małych niebieskich ludzików nie tylko pod warszawską Kinoteką, ale także tysięcy osób na całym świecie.*

Jedną z największych atrakcji święta wytworów fantazji Peyo była próba bicia rekordu Guinnessa w kategorii "Największe zgromadzenie ludzi przebranych za Smerfy". Dodajmy, że zakończona wielkim sukcesem. W samej tylko Warszawie chętnych do przemalowania skóry i przywdziania ubranek Smerfów było aż 350 osób, ale pod uwagę brana była ilość osób przebranych w 11 miastach na świecie.

Zobacz relację z bicia rekordu Guinnessa pod Pałacem Kultury i Nauki:

Światowe imprezy zostały zorganizowane przez Sony Pictures Entertainment i Sony Pictures Animation w oczekiwaniu premiery filmu Smerfy, który w Polsce zostanie wprowadzony do kin 19 sierpnia 2011.

dy68zn9

Gdy widzowie na całym świecie zgromadzili się, by uczcić urodziny Peyo, twórcy Smerfów, fani pojawili się na tych imprezach przebrani za Smerfy (biała smerfna czapeczka, białe spodnie i buty, oraz pomalowane na niebiesko odsłonięte części ciała). Sędziowie z ramienia Światowych Rekordów Guinnessa potwierdzili, że 4891 osób przebranych za Smerfy pojawiło się jednocześnie w 11 miastach na świecie, ustanawiając nowy Światowy Rekord Guinnessa w „Największym zgromadzeniu ludzi przebranych za Smerfy w ciągu 24 godzin. Poprzedni rekord wynosił 2 510 osób przebranych za Smerfy.

Światowy rekord ustanowili fani przebrani za Smerfy w Brukseli, Atenach, Scheveningen, Dublinie, Mexico City, Panama City, Warszawie, Moskwie, Johannesburgu, Nowym Jorku i Londynie.

Komentując ogłoszenie wyników, Weinstock dodał, „Niesamowite jest to, że tak wielu ludzi pojawiło się, by uczestniczyć w tym niezwykłym zdarzeniu w historii Smerfów. Pobicie dwóch rekordów Guinnessa w Światowym Dniu Smerfa to dowód na to, jak wielkie jest oddziaływanie i popularność tych lubianych postaci.”

Aleksander Vypirailenko, sędzia Światowych Rekordów Guinnessa, dodał: „Jesteśmy pod wrażeniem stopnia koordynacji i zgrania w czasie, które były nieodzowne do zorganizowania tej światowej próby. W 11 miastach pojawiły się setki ludzi przebranych za Smerfy – i to jednocześnie. Do każdego rekordu mamy bardzo wymagające podejście i stosujemy te same surowe reguły. Imponująca jest siła, z jaką ten rekord został pobity”.

dy68zn9

Dodatkowo, ludzie na całym świecie obchodzili Światowy Dzień Smerfa – od podświetlonych posążków w Brazylii, po pełen atrakcji rodzinny festyn w Tivoli Gardens w Kopenhadze. We Francji figurki Smerfów zaludniły paryski Trocadero Terrace (naprzeciwko wieży Eiffla).

A trójwymiarowe "Smerfy" pojawią się w polskich kinach już 19 sierpnia.

** [

FILM.WP.PL NA TWOJEJ ŚCIANIE. DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU! ]( http://www.facebook.com/filmwppl )**

dy68zn9

Zobacz także:

** [

PAMIĘTACIE MAŁĄ NEL? NIE ZGADNIECIE KIM JEST DZISIAJ ]( http://film.wp.pl/co-slychac-u-malej-nel-6025274957063297g )**

** [

ZOBACZ JAKI FILM ZNA KAŻDY POLAK! ]( http://film.wp.pl/jaki-polski-film-obejrzalo-najwiecej-widzow-6025274942079617g )**

** [

ALE SCHUDŁY! TE GWIAZDY KIEDYŚ WYGLĄDAŁY FATALNIE! ]( http://teleshow.wp.pl/te-gwiazdy-w-sama-pore-wziely-sie-za-siebie-6026603049555073g )**

**[

WSTYDLIWA PRZESZŁOŚĆ KUBY WOJEWÓDZKIEGO ]( http://teleshow.pl/gid,13329878,img,13329899,kat,1024835,title,Wstydliwa-przeszlosc-Kuby-Wojewodzkiego,galeria.html )**

dy68zn9
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dy68zn9