Trwa ładowanie...

[wideo] ''Kubuś i przyjaciele'' - Sznuk zamiast Cleese'a

[wideo] ''Kubuś i przyjaciele'' - Sznuk zamiast Cleese'a
d2ygmd5
d2ygmd5

Najnowsza ekranizacja przygód najsłynniejszego misia świata i jego kompanów trafia do kin już w piąte, 29 lipca. Jej twórcy są szczególnie dumni z powrotu do tradycji, ale i z pomysłów obsadowych.

Producent Peter Del Vecho komentował: – Powróciliśmy nie tylko do literackich korzeni, ale także do najlepszych tradycji studia Disneya. Stąd nasza decyzja o wprowadzeniu narratora, co wzbogaca perspektywę, tym bardziej, że pozyskaliśmy Johna Cleese'a. Naszym zdaniem, przybliży to bohaterów publiczności.

Producent podkreślał, że postanowiono zachować styl ilustracji Sheparda, utrzymywany w pierwszych filmach: – Nasz film miał wyglądać jak ożywiona akwarela, gdzie znać pociągnięcia pędzelka i ołówka, a nawet strukturę papieru.

Co ciekawe, animator Eric Goldberg, szukając klucza do postaci Królika, inspirował się Fawltym z „Hotelu Zacisze” w interpretacji Johna Cleese'a, tak więc wpływ tego aktora na kształt filmu jest zupełnie wyjątkowy!

W polskiej wersji jako narratora usłyszymy Tadeusza Sznuka, a Kubuś znów przemówi głosem Macieja Kujawskiego.

d2ygmd5

Zobacz fragment "Kubusia i przyjaciół" zatytułowany "Uściski!":

Pewnego leniwego dnia w Stuwiekowym Lesie Kubuś wybiera się na poszukiwanie ukochanego miodku. Jako że jego rozumek nie jest zbyt wielki, przekręca znaczenie wiadomości, którą zostawił mu Krzyś. Według Kubusia wynika z niej, że jego przyjaciel został porwany przez tajemniczego stwora Bendezara. Dzielny miś mobilizuje pozostałych mieszkańców lasu, po czym wszyscy ruszają z heroiczną odsieczą Krzysiowi. Będzie to wyprawa pełna komicznych i wzruszających wydarzeń.

Kubuś i przyjaciele” już w kinach!

ZOBACZ TAKŻE:

**[

Niedaleko pada jabłko od jabłoni ]( http://film.wp.pl/najseksowniejsze-matki-i-corki-duzego-ekranu-6025273914229377g )*
*
[

Dołącz do nas na Facebooku! ]( http://www.facebook.com/filmwppl )*
*
[

Emmanuelle - ikona erotyki po latach ]( http://film.wp.pl/pamietacie-czarna-emanuelle-zobaczcie-jak-sie-zmienila-6025274286928513g )*
*
[

Co się stało ze słodkimi bliźniaczkami? ]( http://teleshow.wp.pl/blizniaczki-olsen-skonczyly-25-lat-6026604625773185g )*
*
[

Prawdziwe nazwiska polskich gwiazd! Wstyd? ]( http://film.wp.pl/prawdziwe-nazwiska-polskich-gwiazd-6025274598372481g )*
*
[

Spis grzechów Kuby Wojewódzkiego ]( http://teleshow.pl/gid,13364013,img,13364108,kat,1024837,title,Spis-grzechow-Kuby-Wojewodzkiego,galeria.html )**

d2ygmd5
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2ygmd5