Trwa ładowanie...

"Wiadomości z drugiej ręki": Medialna rzeczywistość w krzywym zwierciadle

"Wiadomości z drugiej ręki": Medialna rzeczywistość w krzywym zwierciadleŹródło: AFP
d3c10m1
d3c10m1

TVP2 kręci nowy, codzienny serial komediowy *"Wiadomości z drugiej ręki". To medialna rzeczywistość, pełna intryg i zaskakujących zwrotów akcji, przedstawiona w krzywym zwierciadle, której bohaterami są Marcin Wilk (Wojciech Mecwaldowski)
i Agata Rusek (Magdalena Łaska), czyli najpopularniejsza para prezenterów w kraju. Wspólnie prowadzą program informacyjny w prywatnej stacji PL24.
*

Oficjalnie są wzorowym małżeństwem, ale poza firmą Marcin dzieli życie i serce z Tomaszem Kromerem (Waldemar Błaszczyk)
, synem szefa.

"Lubię swoją postać. Jest na pewno charakterystyczna, mocno nakreślona z pierwiastkiem kobiecym. Jestem dzieckiem rywalizujących ze sobą rodziców, rekinów medialnych. Sztamę trzymam z ojcem, który mnie wychowywał. Matka mnie zaniedbywała i chyba była lekko niezrównoważona w młodości. Gram homoseksualistę, nieoficjalnego chłopaka gwiazdy stacji dowodzonej przez ojca. Szykuje się dużo zabawnych scen, także zazdrości. Będzie też gejowska impreza. Naprawdę dużo będzie się działo w moim serialom życiu uczuciowym i zawodowym" - mówi o swoim bohaterze Waldemar Błaszczyk.

**[

]( http://teleshow.wp.pl/wiadomosci-z-drugiej-reki-6029249336427137c )**

d3c10m1

Sprawy komplikują się, gdy Marcin ulega wypadkowi i zapada w śpiączkę. Właściciel stacji Adam Kromer (Marek Barbasiewicz)
postanawia na jego miejsce zatrudnić sobowtóra, bezrobotnego aktora Piotra Wilczyńskiego (Wojciech Mecwaldowski).

"Rola możnowładcy medialnego jest bardzo przyjemna. Tutaj dekalog nie ma racji bytu. Tym miejscem rządzi diabelski mechanizm okraszony dużą dozą poczucia humoru. To świat bez oporów i zahamowań" - opowiada Marek Barbasiewicz, który dzieli medialne imperium ze swoją byłą żoną, Krystyną Skowrońską - właścicielką konkurencyjnej stacji.

"Nasze relacje są podszyte intrygami, co aktorsko jest fantastyczne do grania. Walczymy ze sobą, dowalamy sobie ostro, a sprawy telewizyjne schodzą na dalszy plan. Najważniejsza jest ta jatka podszyta erotyką bardzo silną. Oni się rozstali tylko dlatego, żeby się nie pozabijać fizycznie, ale przy pierwszej okazji, gdyby mogli - natychmiast znaleźliby się w łóżku" - dodaje aktor.

Także Maria Pakulnis jest podekscytowana relacjami z serialowym ex mężem.

d3c10m1

"Medialna władza w rękach kobiety jest władzą totalną. Nieustannie walczymy z moim byłym mężem. Tworząc fikcję, a nawet fikcję do kwadratu możemy się posuwać do różnych ekstremalnych numerów i mamy przy tym kupę zabawy. Fajnie grać taką postać. Krystyna jest wyrazista, narysowana grubą kreską, co mi się szalenie podoba. Jest inteligentna, przenikliwa, bezwzględna, ale niepozbawiona uczuć. I ma słabość do młodszych mężczyzn" - zdradza z uśmiechem aktorka.

Serial "Wiadomości z drugiej ręki" oparty jest na argentyńskim formacie "Los exitosos Pells". Polska edycja pojawi się w jesiennej ramówce, prawdopodobnie wypełniając pasmo należące dotychczas do "Licencji na wychowanie". Pierwszą transzę reżyserują Robert Wichrowski (m.in. "Szpilki na Giewoncie", "BrzydUla") oraz Łukasz Palkowski, któremu rozgłos przyniósł "Rezerwat".

W serialu "Wiadomości z drugiej ręki" zobaczymy także: Maję Hirsch, Adę Fijał, Dominikę Łakomską, Arkadiusza Janiczka, Jarosława Boberka, Marcina Kwaśnego, czy Annę Oberc.

d3c10m1

Zobacz także:

[

TAKIEJ JEJ NIE ZNACIE! CZY KOŻUCHOWSKA WOLAŁABY UKRYĆ TE ZDJĘCIA? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

NAJGORĘTSZE DZIEWCZYNY! KTÓRA NAJSEKSOWNIEJSZA? JUŻ WIEMY! ]( http://teleshow.wp.pl/40-najgoretszych-serialowych-dziewczyn-6034034205869185g )
[

DZIŚ PEWNIE SIĘ TEGO WSTYDZĄ. KOMPROMITUJĄCE ZDJĘCIA! ]( http://teleshow.wp.pl/oni-powinni-wstydzic-sie-tych-kadrow-6026603423880321g )
[

ZOBACZ, JAKI FILM ZNA KAŻDY POLAK ]( http://film.wp.pl/jaki-polski-film-obejrzalo-najwiecej-widzow-6025274942079617g )

d3c10m1
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3c10m1