Trwa ładowanie...

"Wiadomości" wciąż tracą widzów. Który program informacyjny wyprzedził format TVP?

Share
"Wiadomości" wciąż tracą widzów. Który program informacyjny wyprzedził format TVP?Źródło: Materiały prasowe
d1xs6yq

Od połowy stycznia tego roku "Wiadomościami" kieruje Marzena Paczuska. W tym czasie w redakcji zaszły duże zmiany personalne. Z pracą pożegnała się większość dotychczasowych gospodarzy oraz reporterów. W dodatku w internecie coraz częściej można spotkać się z komentarzami osób, które twierdzą, że teraz serwis stał się przychylny wobec partii rządzącej oraz dużo bardziej krytyczny wobec opozycji.

Te zmiany mają duży wpływ na wynik oglądalności. Jak informuje serwis wirtualnemedia.pl, główne wydanie "Wiadomości" oglądało w zeszłym miesiącu średnio 3,2 mln widzów, czyli o około 645 tys. mniej niż rok wcześniej, co dało stacji trzecie miejsce w ogólnym rankingu. Tym samym serwis TVP zanotował spadek o 16,77 proc., czyli najwięcej spośród programów informacyjnych nadawanych przez inne stacje.

Na drugą pozycję awansowały za to "Fakty" TVN. W zeszłym miesiącu oglądało je średnio 3,3 mln widzów. Natomiast niezmiennym liderem wśród serwisów informacyjnych jest "Teleexpress", który gromadzi przed telewizorami średnio 3,5 mln osób.

Zobacz także: #dziejesienazywo: Agnieszka Odorowicz: ''Liczę na to, że media publiczne staną się publiczne''

(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)
(fot. Eastnews)
Źródło: (fot. Eastnews)
d1xs6yq
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1xs6yq
d1xs6yq