Trwa ładowanie...

"Wiadomości" utarły nosa Ryszardowi Petru?

Medialnie wczorajszy dzień należał niewątpliwie do Ryszarda Petru, który poleciał na portugalską Maderę z posłanką Joanną Schmidt. Został on skrytykowany przez wielu publicystów oraz przez posłów PiS. W sytuacji, w której opozycja prowadzi protest w Sejmie, lider Nowoczesnej zaliczył wizerunkową wpadkę. Sprawie postanowiły się przyjrzeć również "Wiadomości", które w specyficzny sposób podeszły do poszukiwań posła.

Share
"Wiadomości" utarły nosa Ryszardowi Petru?
Źródło: wiadomosci.tvp.pl
d3r6fc0

Petru był w poniedziałek nieosiągalny dla mediów, nie skomentował również sprawy dziennikarce TVP. Ta do materiału wplotła fragment nagrania... poczty głosowej w języku portugalskim. - Odzywała się poczta głosowa w języku portugalskim - mówiła reporterka Ewa Bugała.

Dziennikarka odniosła się również do wypowiedzi polityka sprzed kilku dni. Lider Nowoczesnej w wywiadzie dla serwisu 300polityka.pl mówił, że do końca protestu - czyli do 11 stycznia nie wypada politykom jechać na urlop, z pominięciem maksymalnie 2 dni odpoczynku.

d3r6fc0

- Wygląda na to, że Ryszard Petru urządził sobie jednak przerwę w okupacji Sejmu, zarządzonej z powodu rzekomego braku demokracji w Polsce _- skomentowała ironicznie Bugała. Politycy z Nowoczesnej nie byli zbyt chętni do komentowania wyjazdu swojego lidera. Jedynie Katarzyna Laubner powiedziała, że był to zaplanowany wyjazd służbowy. Dziennikarka pod koniec materiału pytała _- jakie partyjne sprawy połączyły dwójkę polityków Nowoczesnej - i pokazując zdjęcie Schmidt i Petru z samolotu, wplotła refren piosenki Zenka Martyniuka - "Przez twe oczy zielone".

East News
Źródło: East News
PAP
Źródło: PAP

Tu bezpłatnie pobierzesz aplikację Program TV

d3r6fc0

Podziel się opinią

Share
d3r6fc0
d3r6fc0