Trwa ładowanie...

"Wiadomości" TVP pokazały skocznię. Grafika hitem sieci

W niedzielnym wydaniu "Wiadomości" TVP pokazało dyskusyjnej jakości trójwymiarowy model skoczni narciarskiej, na którym umiejscowiło prowadzącą program Edytę Lewandowską. Na reakcję internautów nie trzeba było długo czekać.

"Wiadomości" TVP pokazały skocznię. Grafika hitem sieciŹródło: Twitter
d2edkiz
d2edkiz

"Wiadomości" z 29 grudnia wywołały w internecie lawinę komentarzy. Program informacji Telewizji Polskiej wiele osób skrytykowało za blisko 14-minutową promocję imprezy Sylwester Marzeń, która odbędzie się w Zakopanem na przełomie roku oraz segment poświęcony zakończonemu dzień wcześniej programowi "The Voice Senior".

Obu tym wydarzeniom "Wiadomości" poświęciły łącznie więcej czasu niż informacjom z Polski i ze świata. Tych ostatnich - oprócz reakcji premiera Mateusza Morawieckiego na słowa Władimira Putina o odpowiedzialności Polski za II wojnę światową - we wczorajszym serwisie rozczarowani widzowie w ogóle nie odnotowali.

Najwięcej jednak reakcji wzbudził jednak fragment programu poświęcony pierwszemu z czterech konkursów Turnieju Czterech Skoczni. Widzom oglądającym "Wiadomości" realizator pokazał bowiem niezbyt wysokiej, zdaniem internautów, jakości model 3D skoczni w Oberstdorfie. Okazją do jego pokazania było zajęcie przez Dawida Kubackiego trzeciego miejsca w konkursie.

Rozbawieni internauci w serwisach społecznościowych zaczęli porównywać pokazaną skocznię z obiektami sportowymi dostępnymi w popularnej przed laty grze Deluxe Ski Jump, która triumfy święciła na początku tzw. "Małyszomanii".

Grafika z nałożoną na zrzut ekranu z gry Edytą Lewandowską wraz z logo stacji oraz plakatem TCS bardzo szybko zaczęła rozchodzić się po sieci, budząc rozbawienie zarówno wśród zwolenników jak i krytyków serwisu informacyjnego Telewizji Polskiej.

Zainteresowane osoby mogą obejrzeć pełne wydanie niedzielnych "Wiadomości" w serwisie vod.tvp.pl.

d2edkiz
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2edkiz