"Wiadomości" porównały imprezy TVP, TVN i Polsatu. Puenta nie zaskakuje

Wakacyjna Trasa Dwójki 2022 w Sopocie - Zenek Martyniuk był jedną z gwiazd imprezy
Wakacyjna Trasa Dwójki 2022 w Sopocie - Zenek Martyniuk był jedną z gwiazd imprezy
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA

30.08.2022 15:34, aktual.: 30.08.2022 16:55

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

"Wiadomości" odtrąbiły kolejny rozrywkowy sukces stacji. W poniedziałkowym wydaniu serwisu znalazł się materiał wychwalający finał Wakacyjnej Trasy Dwójki, który podobno zdeklasował imprezy TVN i Polsatu. Takiego komentarza można było się spodziewać.

Mijające lato było w tym roku szczególnie gorącym okresem w sopockiej Operze Leśnej. Na kultowej scenie rozegrały się duże muzyczne festiwale. Trzy główne stacje telewizyjne, walcząc o widzów, zorganizowały właśnie tam własne wydarzenia.

Zaczęło się w czerwcu od tradycyjnej imprezy Polsatu – SuperHit Festival. Zaprezentowała się tam plejada polskich gwiazd. Wśród nich m.in. Doda, która w towarzystwie Justyny Steczkowskiej, Beaty Kozidrak i Michała Wiśniewskiego świętowała 20-lecie pracy artystycznej.

W sierpniu zaś w sopockiej operze zagościł TVN z Top of the Top Festival i długą listą znakomitych gości. Podczas czterodniowej imprezy stacja świętowała swoje 25-lecie, a artyści walczyli o tradycyjnego Bursztynowego Słowika, który powędrował do rąk Michała Szpaka.

Każda ze stacji przygotowała swoje imprezy z rozmachem na miarę telewizyjnego widowiska. Sezon wakacyjny postanowiła zakończyć w tym samym miejscu TVP. W ostatni weekend sierpnia dotarła tam z Wakacyjną Trasą Dwójki, w tym także z jubileuszem "Pytania na śniadanie".

Echa imprezy pobrzmiewały na antenie stacji dłużej, niż trwało samo widowisko. W poniedziałek redakcja "Wiadomości" podsumowała muzyczne wydarzenie. Nie ma w tym nic zaskakującego - to nie pierwszy raz, kiedy TVP chwali się swoimi koncertami (największy nacisk na autopromocję imprezy stawia zazwyczaj na sylwestrowe widowiska).

I tym razem nie ekipa TVP nie omieszkała pochwalić się widzom, jak wielkim sukcesem był wakacyjny koncert. Podkreślono, że "to było istne szaleństwo" i... porównano z imprezami konkurencyjnych stacji. - W tym roku w Sopocie odbywało się wiele koncertów, ale podczas imprez organizowanych przez inne stacje atmosfera nie była tak gorąca, jak na fieście organizowanej przez Telewizję Polską - padło w materiale.

W tym momencie na ekranie pojawiły się przebitki z festiwali TVN i Polsatu z dosadnym podsumowaniem, że to ten TVP był "najlepszą imprezą w Europie". - Co to był za koncert! W sopockiej Operze Leśnej wielki finał Wakacyjnej Trasy Dwójki porwał do niesamowitej zabawy wszystkich w wypełnionym po brzegi obiekcie. Polacy po raz kolejny pokazali - jak wielkie show, to tylko z Telewizją Polską - komentowała ze studia Danuta Holecka. Fragment materiału znajdziecie poniżej.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (18)
Zobacz także